dodano: 02-08-2019

Cenne wsparcie dla rodziców!
Burmistrz Pyrzyc informuje, że zbliża się termin kolejnego naboru do projektu „ZACHODNIOPOMORSKIE MAŁE SKARBY”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego w latach 2014-2020, Działanie 6.6. Programy zapewnienia zwiększenia dostępu do opieki nad dziećmi w wieku do lat 3.

Projekt zapewnia refundację kosztów pobytu dziecka w żłobku, klubie dziecięcym, u opiekuna lub niani.
Ze wsparcia mogą skorzystać rodzice z Gminy Pyrzyce, którzy zaliczają się do jednej z dwóch grup:
    1. Osób bezrobotnych lub osób biernych zawodowo pozostających poza rynkiem pracy ze względu na obowiązek opieki nad dziećmi do lat 3;
    2. Osób pracujących opiekujących się dziećmi do lat 3, będących w trakcie przerwy związanej z urodzeniem lub wychowaniem dziecka i przebywających na urlopie macierzyńskim lub rodzicielskim
Nabór prowadzony będzie w dniach od 26 sierpnia 2019 r. do 10 września 2019 r.
Dokumenty rekrutacyjne będzie można składać w ww. terminie osobiście, w:
- kancelarii Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Szczecinie, ul. A. Mickiewicza 41, lub
- sekretariacie fili WUP w Koszalinie ul. Słowiańska 15a, bądź
- wysłać pocztą (za termin złożenia uznaje się datę wpływu do siedziby Realizatora projektu).
Szczegółowych informacji, dotyczących udziału w projekcie udzielają pracownicy Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Szczecinie, pod nr telefonów: 607 366 458, 91 42 56 146, 91 42 56 147, 91 42 56 148.
UWAGA!!!
Aktualny regulamin wraz z załącznikami dostępny będzie od 12 sierpnia 2019 r. na stronie internetowej www.wup.pl (zakładka Małe Skarby, dział dokumenty do pobrania).
Dokumenty rekrutacyjne złożone poza terminem naboru zostaną pozostawione bez rozpatrzenia.