STYPENDIA BURMISTRZA PYRZYC PRZYZNANE

dodano: 28-10-2019

24 października 2019 r. w Urzędzie Miejskim w Pyrzycach Burmistrz Pyrzyc Marzena Podzińska dokonała uroczystego wręczenia Stypendium Burmistrza Pyrzyc – stypendium za szczególnie wysokie wyniki w nauce i zachowaniu oraz za szczególne uzdolnienia w różnych dziedzinach wiedzy.

Na spotkanie zaproszeni zostali tegoroczni stypendyści, ich rodzice, dyrektorzy szkół , do których uczęszczają nagrodzeni uczniowie oraz członkowie Komisji Stypendialnej ds. stypendium motywacyjnego.

Zgodnie z zasadami przyznawania stypendiów otrzymało je 26 uczniów:
Ze Szkoły Podstawowej w Okunicy: Kacper Mikołajczak, Nikola Bernat
Ze Szkoły Podstawowej w Pyrzycach przy ul. Rejtana: Oliwia Ręk, Robert Marszałek, Jakub Golonka
Ze Szkoły Podstawowej w Żabowie: Wiktoria Górniak, Hanna Drapała, Wiktoria Terelak, Katarzyna Kryszkiewicz
Ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi im. Leonida Teligi w Pyrzycach: Amelia Borkowska, Maja Chyła, Hanna Maria Małycha, Hanna Obarzanek, Wiktoria Sobczak, Kaja Giergiel, Mateusz Podkowa, Blanka Synowiec, Hanna Zielińska, Dagmara Jedynak, Julia Pawlik
Z Niepublicznej Szkoły Podstawowej Pyrzyckiego Stowarzyszenia Oświatowego w Pyrzycach: Hanna Rojek, Jakub Wołowiec, Anna Cuper, Berenika Preston
Z Niepublicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Pyrzycach: Agata Gronowicz, Julia Anna Cywińska

Gratulujemy wszystkim uczniom i życzymy dalszych tak owocnych sukcesów w nauce. Mamy nadzieję, że otrzymane Stypendium stanie się dla Nich nie tylko szansą i wyróżnieniem, ale przede wszystkim motywacją do dalszego działania.