dodano: 29-11-2019

Gmina Pyrzyce informuje, że nawiązała partnerstwo z fundacją „SERCE DLA WSZYSTKICH”. W ramach niniejszego partnerstwa, zostanie złożony projekt pn. „Wsparcie miejsc wychowania przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Mielęcinie”. Partnerem Wiodącym projektu będzie Fundacja „SERCE DLA WSZYSTKICH”.

Wspólnie przygotowany projekt zostanie złożony  w ramach konkursu nr RPZP.08.01.00-IP.02-32-K55/19.
Uzasadnienie:
Partnerstwo zostało zainicjowane przez Fundację „SERCE DLA WSZYSTKICH”. Gmina Pyrzyce przystępuje do realizacji projektu partnerskiego jako partner. Wykorzystanie doświadczenia Fundacji „SERCE DLA WSZYSTKICH” w realizacji tego typu przedsięwzięć połączone z zasobami Gminy Pyrzyce zwiększy efektywność realizowanego projektu i wytworzy wartość dodaną. Odpowiedzialność za zarządzanie projektem przejmie partner wiodący, co ułatwi jego realizację od strony administracyjno technicznej. Fundacja dysponuje specjalistami, mającymi doświadczenie w pracy z dziećmi z niepełnosprawnością, co jest ważne w realizacji wspólnego projektu. Gmina Pyrzyce udostępni zasoby przedszkola.