SPOTKANIE PRZEZDŚWIĄTECZNE W OSiR

dodano: 20-12-2019

Od trzech lat w Ośrodku Sportu i Rekreacji organizowane jest Spotkanie Bożonarodzeniowe dla pyrzyckich stowarzyszeń i klubów sportowych, grup nieformalnych współpracujących z OSiR.
    W tegorocznym spotkaniu (17.12.2019 r.) oprócz przedstawicieli ze środowiska sportowego udział wzięli  członkowie Uniwersytetu Trzeciego Wieku, Europejskiego Klubu Seniora oraz Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów.

Gości przywitała Burmistrz Pyrzyc – Marzena Podzińska oraz Zastępca Burmistrz Pyrzyc – Robert Betyna. Pani Burmistrz w swoim wystąpieniu podziękowała wszystkim za przybycie, za pracę jaką wykonują w swoich stowarzyszeniach, klubach. Przede wszystkim podkreśliła wartości, jakie przejawiają osoby już dojrzałe wiekiem – seniorzy, którzy w codziennych poza domowych  obowiązkach pokazują, że najważniejsze jest to, że "chce im się chcieć" oraz złożyła serdeczne życzenia na nadchodzące Świąta Bożego Narodzenia i Nowy Rok.
     Oprawę artystyczną przygotowały uczennice ze Szkoły Podstawowej z Oddziąłmi Integracyjnymi w Pyrzycach. Niezawodna i zawsze chętna do wspólpracy grupa dziewcząt z koła tanecznego, którego instruktorem jest pani Karolina Matyńka zaprezentowała dwa układy taneczne. Natomiast w iście świąteczny nastrój uczestników wprowadziła Lena Zakrzewska z koła wokalnego, prowadzonego przez pana Piotra Marcinkiewicza, która zaśpiewała pastorałkę pt. "Zaśnij Dziecino".
    Spotkanie przebiegało w miłej, przyjaznej i świątecznej atmosferze, z życzeniami wszelkiej pomyślności i realizacji planów na kolejny rok.