U nas testujesz, w Decathlon kupujesz

dodano: 12-02-2021

W ramach projektu "U nas testujesz, w Decathlon kupujesz", w hali OSiR powstał showroom - ekspozycja produktów z grupy piłka nożna. Zamierzeniem projektu jest prezentacja nowej kolekcji piłkarskiej w każdym sezonie.

Dodatkową i jednocześnie nową ofertą są dwie platformy interaktywne. Jedna to Decathlon Cup, za pomocą której można stacjonarnie spersonalizować własny strój piłkarski, złożyć zamówienie i oczekiwać na jego realizację. Skierowana jest do osób indywidualnych                       i klubów.
Natomiast drugi kiosk interaktywny, służy do zamawiania produktów z całej gamy dostępnej w ofercie on-line. Szybkość, wygoda i oszczędność – w jednym miejscu.
    Przy tych opcjach dostawa zamówienia jest darmowa!!!
Zapraszamy i zachęcamy do korzystania z nowej opcji zakupowej dostępnej w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pyrzycach.

Dyrektor OSiR w Pyrzycach
                                 /-/ Krzysztof Dębiński