Urząd Miejski w Pyrzycach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
logo

OGŁOSZENIE

dodano: 10-06-2021

⭐️DRODZY STARGARDZIANIE ⭐️
Długo wyczekiwana informacja o muzycznej treści: Prezydent Miasta Rafał Zając zaprasza na koncertowe Dni Stargardu w dniach od 18 do 20 czerwca.💥
Już dziś możemy Wam zdradzić, że w tym roku Dni Miasta świętujemy podwójnie! Druga część od 27 do 29 sierpnia🕺

Muzyczny weekend w Teatrze Letnim w Parku Chrobrego uświetnią artyści:
⭐️18.06.2021 - piątek
20:00 - Jackpot
21:00 - Ukeje
⭐️19.06.2021 - sobota
20:00 - Nastroje
21:00 - Rosalie.
⭐️20.06.2021 - niedziela
18:00 - Bubliczki

Wszystkich spragnionych plenerowych koncertów na żywo zapraszamy do wspólnego świętowania Dni Stargardu 2021! 🥳

O artystach:
⭐️ Damian Ukeje
Zaczął być znany szerokiej publiczności w roku 2011, gdy trafił do programu The Voice Of Poland. Jego charakterystyczny, szczery głos natychmiast pomógł mu zaskarbić sympatię widzów i zapewnił wygraną. Niecały rok później ukazał się debiutancki album sygnowany nazwiskiem wokalisty. Płytę zapowiadał singiel „Bezkrólewie” - jak twierdzi sam artysta, utwór będący „fuzją buntu i rockowej szarpaniny”. Numer bardzo szybko wspiął się na szczyty rockowych list przebojów polskich rozgłośni radiowych.

Podsumowaniem rocznej działalności zespołu było III miejsce w plebiscycie Antyradio na PŁYTĘ ROKU 2013. Ukeje stanął na podium w towarzystwie takich grup jak Hunter i Coma. Ukoronowaniem sukcesów w 2013 roku była nominacja do FRYDERYKÓW 2014 JAKO DEBIUT ROKU!
30.09.2016 roku ukazała się płyta ụzọ. Nazwa pochodzi z języka nigeryjskiego, a dokładnie z dialektu Igbo i oznacza „Drogę”. Cała płyta opisuje podróż przez różne aspekty życia, wewnętrzne przemiany, a wykorzystanie nazwy w rodzimym języku ojca artysty jest pięknym podsumowaniem przebytej drogi…

Oprócz Damiana, teksty na nową przygotowali również Sarsa, Zofia Jaworowska oraz Piotr Rogucki. Płyta nagrywana była pod koniec 2015 i na początku 2016 roku w Gdyni, w studiu Sounds Great Promotion.
Pierwszym singlem zapowiadającym nową płytę jest utwór „Film”, właśnie z tekstem wspomnianego Piotra Roguckiego.
Ostatnim singlem wydanym przez Damiana jest „Ja Ikar”, który miał swoją premierę 15 listopada 2018.
_____________________________________
⭐️ Zespół "nastroje'" tworzy dream-pop.
Łączy brzmienia syntezatorów i rockowej gitary z delikatnym wokalem i polskimi tekstami.
W utworach Zespołu można odnaleźć inspiracje Lana Del Rey, WILLOW, Tame Impala,
Cigarettes After Sex, No Vacation. W 2019 roku zadebiutowali singlem "lato doskonałe", następnie wydali 'smak zabajony'. Jesienią stworzyli teledysk dopiosenki "tak mocno czuję", którą wydali 27 listopada.
Zrealizowali go na Torze na Służewcu w formie mastershot'a, a motywem przewodnim była perła -
- symbol różnorodności. W czasie pandemii covid-19 wydali EP z czterema singlami oraz zorganizowali we współpracy ze
Stowarzyszeniem mali bracia Ubogich akcję społeczną na rzecz polskich seniorów. Promuje ją piosenka i wideo
"nie ma mnie przy tobie", będąca singlem promującym.
____________________________
⭐️ ROSALIE.
Piosenkarka i autorka tekstów, której styl - balansujący między mainstreamem a undergroundem - bywa najczęściej określany jako alternatywne R&B, z wpływami soulu, elektroniki oraz hip-hopu. Na swoim koncie ma m.in. wydanie - Enuff EP i albumu Flashback oraz wspólne nagrania z Taco Hemingwayem, Mesem, Otsochodzi czy elektronicznym duetem Catz 'N Dogz. W marcu tego roku, nakładem DEF JAM Recordings Poland ukazał się jej kolejny album „IDeal”. Na początku 2021 Rosalie. została nominowana do nagrody Fryderyków w dwóch kategoriach: „Album roku soul, R’N’B, gospel” i „Utwór roku”.
________________________
⭐️ BUBLICZKI
Bubliczki to 7 osobowa grupa hulaszczo - muzyczna z kaszubskim rytmem i zachodniopomorskim zadęciem. W swojej muzyce mieszają bałkańską energię, cygański spontan i żydowską aurę, śpiewając po kaszubsku i polsku. Obecni na największych scenach World Music w Polsce, sieją spustoszenie i postrach wśród wszystkich amatorów bałkańskiego rytmu. Panowie mają na koncie trzy długogrające krążki, z których drugi - "Trubalkan" - otrzymał III nagrodę Folkowego Fonogramu Roku.

Koncerty to prawdziwy żywioł Bubliczek. Wieść o energetycznych występach przekroczyła już granice naszego kraju i zaoowocowała regularnymi seriami koncertów poza nimi - we Francji, Niemczech i Izraelu.
Bubliczki w tym roku obchodzą X-lecie swojej działalności muzycznej. Zespół nie zwalnia tempa i pracuje obecnie nad materiałem na czwarty, studyjny album.Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia