Urząd Miejski w Pyrzycach

 • Pic 1
 • Pic 2
 • Pic 3
 • Pic 4
 • Pic 5
 • Pic 6
 • Pic 7
 • Pic 8
 • Pic 9
logo

TERMOMODERNIZACJA SZKÓŁ

dodano: 20-07-2021

TERMOMODERNIZACJA SZKÓŁ

Trwają prace nad realizacją zadania: „Termomodernizacja obiektów użyteczności publicznej: Szkoły Podstawowej w Okunicy, Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi im. Leonida Teligi, Pyrzyckiej Szkoły Muzycznej I stopnia”.

W ramach zadania wykonywane są prace w:

 1. Szkole Podstawowej w Okunicy polegające na dociepleniu budynku szkoły, wymianie instalacji c.o. i grzejników, wymianie punktów oświetleniowych na LED, montaż instalacji fotowoltaicznej, wymianie stolarki okiennej. Wykonawcą prac jest firma PRO GROUP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Szczecinie.

 2. Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Pyrzycach polegające na wymianie stolarki okiennej, docieplenie starej części szkoły, wymianie punktów oświetleniowych na LED, wymianie instalacji c.o. i grzejników, montaż instalacji fotowoltaicznej. Wykonawcą prac jest firma EXPERT spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Dolicach.

 3. Pyrzyckiej Szkole Muzycznej I stopnia polegające na dociepleniu budynku szkoły, wymianie punktów oświetleniowych na LED, docieplenie stropodachu, montaż instalacji fotowoltaicznej. Wykonawcą prac jest z PRO GROUP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Szczecinie.

Na powyższe zadanie Gmina Pyrzyce otrzymała dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020 na realizację projektu pt:„Termomodernizacja obiektów użyteczności publicznej: Szkoły Podstawowej w Okunicy, szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi im. Leonida Teligi, pyrzyckiej Szkoły Muzycznej I stopnia”.

Burmistrz Pyrzyc

(-) Marzena Podzińska

Galeria zdjęć


Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia