Pyrzyczanie "Szczepimy się" !

dodano: 26-07-2021

Pyrzyczanie "Szczepimy się" !

Szanowni Państwo, aby zahamować rozwój epidemii (koronawirusem COVID-19) w naszej gminie w dniu 25 lipca br (niedziela) po raz kolejny zorganizowany został Mobilny Punkt Szczepień dla naszych mieszkańców do szczepień jednodawkową szczepionką preparatu firmy Johnson&Johnson bez konieczności wcześniejszej rejestracji.

Szczepienie w Mobilnym Punkcie Szczepień było całkowicie dobrowolne i bezpłatne. Ogólnie w Mobilnym Punkcie Szczepień zaszczepiło się 75 osób oraz 1 osoba została zaszczepiona w miejscu zamieszkania z uwagi na problemy z samodzielnym dotarciem do punktu szczepień.

Jeszcze raz zachęcam do zaszczepienia się, a ze swojej strony deklaruję, iż Gmina Pyrzyce zorganizuje Mobilny Punkt Szczepień w miejscu jak najbardziej dogodnym dla Państwa jeżeli zgłoszą się do nas mieszkańcy deklarujący chęć zaszczepienia się, lub przedsiębiorcy których pracownicy wyrażą chęć zaszczepienia się jednodawkową szczepionką preparatu firmy Johnson&Johnson,.

Od rozpoczęcia szczepień prowadzona jest infolinia dla mieszkańców (starszych i z niepełnosprawnościami) ws. transportu na szczepienia przeciwko COVID-19 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 15:00 pod numerem

91 39 70 329 lub 607 986 986

pod którym możecie Państwo również składać informację o chęci przyjęcia szczepionki i gdy uda nam się zebrać co najmniej 20 osób chętnych zorganizowany zostanie Mobilny Punkt Szczepień.

Szczepienia przeciwko COVID-19 pozwolą nam pokonać koronawirusa umożliwiając powrót do normalności o jakiej wszyscy tęsknimy.

Burmistrz Pyrzyc

(-) Marzena Podzińska