NARODOWY SPIS POWSZECHNY

dodano: 05-08-2021

NARODOWY SPIS POWSZECHNY LUDNOŚCI I MIESZKAŃ 2021.

W związku z trwającym Narodowym Spisem Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021, uprzejmie informuję, że w dniu 11 sierpnia 2021 r. w godzinach od 9.00 do 15.00 w Świetlicy Wiejskiej w Brzesku będzie pełniony dyżur przez rachmistrzów spisowych.

Przypominam, że dane od osób fizycznych objętych spisem powszechnym są zbierane metodą samospisu internetowego. Każdy mieszkaniec Polski jest zobowiązany samodzielnie przeprowadzić samospis, polegający na uzupełnieniu danych o respondencie, zamieszczonych w formularzu spisowym.

Samospis internetowy jest przeprowadzany od 1 kwietnia 2021 r. do 30 września 2021 r.

Informuję również, że można dokonać samospisu internetowego w Urzędzie Miejskim w Pyrzycach po uprzednim umówieniu terminu pod nr telefonu –

91 3970379

Udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 jest obowiązkowy. Odmowa udziału w spisie powszechnym wiąże się z możliwością nałożenia kary grzywny, co jest ujęte w art. 57 ustawy o statystyce publicznej.

Wszelkie informacje można uzyskać pod nr telefonu 91 3970379

Lista danych jakie trzeba przygotować do spisu w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań w 2021 r.

Burmistrz Pyrzyc

(-) Marzena Podzińska