Urząd Miejski w Pyrzycach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
logo

Jubileusz 20-lecia Pyrzyckiego Stowarzyszenia Klub Abstynenta "KROKUS"

dodano: 12-02-2013

     9 lutego odbyły się uroczyste obchody Jubileuszu 20 – lecia Pyrzyckiego Stowarzyszenia Klub Abstynenta „KROKUS” w Pyrzycach. Uroczystości rozpoczęły się w kościele pw. NMP Bolesnej mszą św. dziękczynną za 20 lat działalności klubu z prośbą o błogosławieństwo boże dla jego członków.

      Msza św. koncelebrowana była przez ks. Marka Jaworskiego diecezjalnego duszpasterza trzeźwości i delegata ks. Arcybiskupa Andrzeja Dzięgi, przez ks. Michała Bargieła opiekuna stowarzyszenia oraz ks. Dziekana Leszka Koniecznego. Dalsza część Jubileuszu odbyła się w sali widowiskowo – kinowej PDK, którą poprowadzili członkowie stowarzyszenia: Lidia Bartnicka i Jan Geldner. Na początku uroczystości prezes stowarzyszenia Kazimierz Lipski wraz ze swoim zastępcą Sławomirem Olechem wręczyli listy okolicznościowe z podziękowaniami za zrozumienie drugiego człowieka oraz wsparcie duchowe i materialne m.in.: burmistrzowi Pyrzyc Markowi Olechowi, zastępcy burmistrza Marzenie Podzińskiej, przewodniczącemu Rady Miejskiej w Pyrzycach Ryszardowi Grzesiakowi, staroście powiatu pyrzyckiego Wiktorowi Tołoczko, wójtowi Bielic Zdzisławowi Lechowi Twardowskiemu, sołtysowi Stróżewa Kazimierzowi Lipińskiemu, ks. Dziekanowi Leszkowi Koniecznemu, ks. Zbigniewowi Rakiejowi, ks. Michałowi opiekunowi stowarzyszenia KROKUS, ks. Henrykowi Grządko z Gorzowa Wlkp. Za zaangażowanie, pomoc i owocną współpracę gospodarze uroczystości wręczyli kwiaty Paniom: Annie Gliszczyńskiej, Janinie Olejniczak, Halinie Fiłek i Jadwidze Lipskiej. Uroczystość została uświetniona występami, m.in. wzruszającą piosenką „A wróć tatusiu” w wykonaniu Tadeusza z Gubina i utworami m.in. Varius Manx, które zaprezentowała Daria z miejscowości Banie.
     Serdeczne podziękowania Kazimierz Lipski skierował do sponsorów (Dariusz Zybała – Przetwórstwo Mięsne „Swojskie Wyroby”, Magdalena i Paweł Falandysz – sklep wędkarski „Fala” w Pyrzycach, Zdzisław Lech Twardowski  Wójt Bielic ), dzięki którym uroczystość została przeprowadzona na wysokimpoziomie.

MW

Galeria zdjęć


Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia