Samorządowy Lider Współpracy z NGO 2021

dodano: 17-09-2021

Samorządowy Lider Współpracy z NGO 2021

Gmina Pyrzyce laureatem w konkursie o tytuł "Samorządowego Lidera Współpracy z NGO 2021" w kategorii Gminy liczącej powyżej 15 tys. mieszkańców.

W dniu 16 września br. w Operze na Zamku w Szczecinie, podczas XV Zachodniopomorskiego Forum Pełnomocników ds. NGO, statuetkę oraz nagrodę finansową w wysokości 10.000 zł z rąk Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Olgierda Geblewicza i Wicemarszałka Województwa Zachodniopomorskiego Olgierda Kustosza odebrał Zastępca Burmistrz Pyrzyc Paweł Chyt wraz z Kierownik Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Zdrowia Sylwią Gabryelczyk oraz przedstawicielami organizacji pozarządowych Prezesem UKS Piast Danutą Kuźnicką oraz Prezesem OSP Żabów Michałem Maduzią.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Panu Marszałkowi Olgierdowi Geblewiczowi, Wicemarszałkowi Olgierdowi Kustoszowi oraz organizacjom pozarządowym działającym na terenie Gminy Pyrzyce za bardzo dobrą współpracę.

Zastępca Burmistrz Pyrzyc

(-) Paweł Chyt