dodano: 29-11-2021

W dniu 20 listopada br. w Świetlicy Wiejskiej w Brzesku odbył się Zjazd Oddziału Miejsko - Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Pyrzycach.W Zjeździe uczestniczyli delegaci i przedstawiciele ze wszystkich jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Gminy Pyrzyce oraz zaproszeni goście.

Zjazd podsumował pięcioletnią działalność Oddziału Miejsko - Gminnego Związku OSP RP w  Pyrzycach. W podjętych uchwałach Zjazdowych udzielono absolutorium ustępującemu Zarządowi, zatwierdzono skład nowego Zarządu, Komisji Rewizyjnej, wybrano delegatów na Zjazd Oddziału Powiatowego ZOSP RP i uchwalono program działania oddziału Gminnego na lata 2021 – 2026.
Podczas Zjazdu przekazano podziękowania ustępującemu zarządowi i Prezesowi druhowi Henrykowi Sikorze.

Prezesem Zarządu Miejsko - Gminnego OSP RP w Pyrzycach został: Michał Maduzia
Wiceprezesi: Krzysztof Żurowski, Iwona Ksel
Komendant Gminny – Jerzy Wroński
Sekretarz – Kazimierz Jaborowski
Skarbnik – Krzysztof Kacprzak
Członek Prezydium – Cezary Kocanowski

Delegatami na Zjazd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych           RP zostali wybrani:
    1. Hubert Świędrych
    2. Rafał Makrzanowski
    3. Mariusz Woliński
    4. Marcin Zapotoczny
    5. Grzegorz Jastrzębski

Przedstawicielami do władz Zarządu Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP zostali:
    1. Michał Maduzia
    2. Jerzy Wroński
    3. Kazimierz Jaborowski

Nowym władzom życzę dobrych decyzji i skutecznego działania.

Burmistrz Pyrzyc

(-) Marzena Podzińska