AKTYWNY SENIOR

dodano: 10-01-2022

W dniu 10 stycznia 2022 roku w Urzędzie Miejskim w Pyrzycach podpisałam deklarację współpracy z Dyrektorem Powiatowego Urzędu Pracy w Pyrzycach Panią Alicją Pajor-Kubicką w celu realizacji projektu pilotażowego „AKTYWNY SENIOR”.

W ramach projektu „AKTYWNY SENIOR” kobiety powyżej 60 roku życia i mężczyźni powyżej 65 roku życia, którzy nabyli prawo do emerytury będą mieli możliwość odbycia stażu. Staż będzie mógł być realizowany w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw, u osób samozatrudnionych, u pracodawców z sektora NGA lub w instytucjach i jednostkach samorządowych działających na terenie Gminy Pyrzyce.

Deklaracja wspólpracy

Burmistrz Pyrzyc