!go Pyrzyce

dodano: 27-01-2022

!go Pyrzyce

Gmina Pyrzyce nawiązała współpracę z firmą CITYWAY Sp. z.o.o w Sopocie w sprawie utworzenia bezpłatnej aplikacji !go Pyrzyce, która będzie otwartą platformą mobilną do szybkiej, dwustronnej komunikacji z mieszkańcami, instytucjami, firmami. Do projektu zaproszone zostały firmy z terenu gminy Pyrzyce.

Aplikacja zawierać będzie szereg narzędzi ułatwiających komunikację mieszkańców z pracownikami Urzędu Miejskiego w Pyrzycach m.in. w obszarach: zgłoś usterkę, szkoły, informator – dane kontaktowe, życie społeczne – stowarzyszenia, samorząd – Władze, Rada Miejska, Wydziały, Sołtysi itp.) oraz moduły aplikacji wybrane przez firmy.

Zainteresowane podmioty mogą bezpośrednio kontaktować się telefonicznie z firmą CITYWAY Sp. z.o.o pod numerem 734 481405.

Przewidywany termin uruchomienia aplikacji 1 marca 2022 roku.

Burmistrz Pyrzyc

(-) Marzena Podzińska