Ostatnia sesja V kadencji Młodzieżowej Rady w Pyrzycach

dodano: 08-03-2013

W dniu 06 marca 2013 roku odbyła się ostatnia, X sesja V kadencji Młodzieżowej Rady w Pyrzycach.
Przewodnicząca Kinga Paprocka przywitała i podziękowała za przybycie Radnym oraz Gościom. Wśród nich zaszczycili nas swoją obecnością Burmistrz Pyrzyc Jerzy Marek Olech, jak również Przewodniczący Rady Miejskiej  Ryszard Grzesiak.

Następnym punktem było odczytanie sprawozdania z działalności Młodzieżowej Rady w Pyrzycach za okres V kadencji od marca 2010 - do marca 2013 przez Wiceprzewodniczącego Rady Adama Fiszera.
     Po odczytaniu sprawozdania Burmistrz Pyrzyc złożył wszystkim radnym podziękowania za ogrom pracy, poświęcony wolny czas, społeczne zaangażowanie oraz aktywne uczestnictwo w Młodzieżowej Radzie. Następnie Burmistrz wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej wręczyli pamiątkowe listy gratulacyjne za 3 letnią współpracę.
     My, ze swojej strony chcielibyśmy bardzo podziękować Paniom z Biura Rady Miejskiej: Pani Kierownik Bogusławie Tachasiuk - Michno, Pani Ani Piotrowskiej, Ani Wiśniewskiej oraz Marcelinie Kocanowskiej za dotychczasową współpracę, okazaną pomoc, a przede wszystkim za życzliwość i przyjazną atmosferę.

Adam Fiszer