dodano: 11-05-2022

Budowa Świetlicy Wiejskiej w miejscowości Młyny

W dniu 10.05.2022r. podpisałam umowę z Wykonawcą Panem Krzysztofem Krupskim prowadzącym działalność gospodarczą pod nazwą firmy P.W.KRONEX Krzysztof Krupski z siedzibą w Sumiak, 74-304 Nowogródek Pomorski, wyłonionym w drodze postępowania przetargowego, na realizację robót budowlanych: „Budowa świetlicy wiejskiej w miejscowości Młyny”.

Wartość robót budowlanych zgodnie z umową: 688 451,90 zł brutto.

Planowany termin zakończenia zadania: 30 listopada 2022r.

Na powyższe zadanie Gmina Pyrzyce otrzymała dofinansowanie
z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 na operacje typu „Inwestycje w obiekty pełniące funkcje kulturalne” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Dziękuję Panu Olgierdowi Geblewiczowi – Marszałkowi Województwa Zachodniopomorskiego za przyznanie dofinansowania. Sołtysowi Sołectwa Młyny Panu Bogdanowi Sak wraz z Radą Sołecką i mieszkańcom Młynów dziękuję za zaangażowanie.

Burmistrz Pyrzyc
(-) Marzena Podzińska