dodano: 02-06-2022

TURNIEJ CHARYTATYWNY, 04.06.2022 r.
W sobotę 04.06.2022 r. zagramy dla trojaczków z Pyrzyc – Kai, Mai i Szymona. Inicjatorami tegorocznego turnieju są: Burmistrz Pyrzyc Marzena Podzińska, Przewodniczący Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów w Pyrzycach Dawid Symela, Dyrektor OSiR w Pyrzycach Ewa Hancz oraz Prezes Pyrzyckiej Grupy Miłośników Sportu Robert Krzysztoszek. Do akcji włączył się również Henryk Wawrowski – reprezentant Polski w piłce nożnej, medalista olimpijski z Montrealu w 1976 r., który objął turniej patronatem honorowym. Rozgrywki w piłkę nożną z udziałem ośmiu drużyn rozpoczną się o godz. 10.00 na pyrzyckim stadionie przy ul. Sportowej 5.
Przypomnijmy, że Kaja, Maja i Szymon przyszli na świat w 2019 roku. U dziewczynek stwierdzono niezwykle rzadką chorobę SMARD1, jedną z najrzadszych chorób nerwowo-mięśniowych. Rodzina dziewczynek potrzebuje pomocy, bo choć ze wszystkich sił dbają o córki każdego dnia, to do tej walki potrzebują wsparcia.
W ramach turnieju prowadzona będzie licytacja atrakcyjnych przedmiotów. Już teraz zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną ofertą, która powstała dzięki ludziom dobrej woli. Z otwartością serca wsparli oni inicjatywę i przekazali atrakcyjne gadżety na aukcję. Wachlarz oferty jest bardzo ciekawy, a my zachęcamy do licytacji. Wejdź na:
https://www.facebook.com/groups/400013031022141/?ref=share, wybierz przedmiot, dołącz do licytujących, a jak wygrasz, wpłać pieniądze na konto fundacji dziewczynek.
Jest wiele dróg pomagania, my zachęcamy do wybrania właśnie tej.

Darowizny można również wpłacać na konto Fundacji „Serca dla Maluszka”, Bank Millenium, nr konta: 85 1160 2202 0000 0001 9214 1142; Tytułem: „1055 KAJA I MAJA SZULCZEWSKIE”
Każda przelana złotówka może pomóc dziewczynkom w rozwoju i w szczęśliwszym życiu.
Dyrektor OSiR
(-) Ewa Hancz