Apel

dodano: 02-06-2022

APEL

O POMOC DLA OSKARA

Burmistrz Pyrzyc wraz z Polskim Komitetem Pomocy Społecznej oddział w Pyrzycach zwraca się z serdeczną prośbą – do wszystkich ludzi dobrej woli - o wsparcie finansowe dla mieszkańca naszej gminy - Oskara - na zakup ortez.
Oskar ma 19 lat, w zeszłym roku uległ wypadkowi porusza się na wózku inwalidzkim. Po niecałym roku rehabilitacji, wizytach u specjalistów i zaciętej walki Oskar kwalifikuje się do wykonania ortez dzięki którym będzie mógł chodzić. Jest to niesamowita wiadomość zarówno dla Oskara, jak również dla jego Rodziny.
Koszt zakupu ortez, które ułatwią Oskarowi codzienne funkcjonowanie to kwota 60 tysięcy złotych, która znacznie przekracza możliwości finansowe rodziny.
W związku z tym prosimy o wsparcie dla Oskara na zakup ortez dzięki którym będzie mógł chodzić.

Pomoc finansową można przekazywać na rachunek bankowy
Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej w Pyrzycach
z dopiskiem „Pomoc dla OSKARA”
Bank Pekao S.A O/Pyrzyce ul. Bankowa 1
58 1240 3897 1111 0000 4480 0152

Wszystkim darczyńcom, którzy przyczynią się do pomocy przesyłam szczególne wyrazy wdzięczności w imieniu Oskara, jego rodziny oraz własnym.
Burmistrz Pyrzyc
(-) Marzena Podzińska