dodano: 09-11-2022

Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej
dla dróg na terenie Gminy Pyrzyce
W dniu 07.11.2022 r. została podpisana umowa na realizację następujących zadań:
  1. Rozbudowa i przebudowa ul. Rycerza Przybora w M. Pyrzyce (dz. nr 40 i 39/14, dz. nr 27, 30, 55 obr. 4 m. Pyrzyce) wraz z infrastrukturą drogową: I etap - Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej” z Wykonawcą Firmą CIVIL PLAN Biuro Projektowe Magdalena Karluk z siedzibą w Nowogardzie, wyłonionym w drodze postępowania przetargowego. Wartość robót projektowych zgodnie z umową: 161 130,00 zł.
  2. Rozbudowa i przebudowa ul. Żwirki i Wigury (dz. nr 19, dz. nr 41, dz. nr 30, obr. 5 m. Pyrzyce) wraz z infrastrukturą drogową: I etap - Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej” z Wykonawcą Firmą CIVIL PLAN Biuro Projektowe Magdalena Karluk z siedzibą w Nowogardzie, wyłonionym w drodze postępowania przetargowego. Wartość robót projektowych zgodnie z umową: 175 521,00 zł.
  3. Przebudowa drogi w m. Ryszewo na działce nr 104 i 142 obr. Ryszewo wraz z infrastrukturą drogową: I etap - Opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej” z Wykonawcą Firmą CIVIL PLAN Biuro Projektowe Magdalena Karluk z siedzibą w Nowogardzie, wyłonionym w drodze postępowania przetargowego. Wartość robót projektowych zgodnie z umową: 50 061,00 zł.
Burmistrz Pyrzyc
(-) Marzena Podzińska