Budowa oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Pyrzyce

dodano: 02-01-2023

Budowa oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Pyrzyce

Zakończyły się prace związane z realizacją zadania: „Budowa oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Pyrzyce”, które finansowane były ze środków własnych Gminy Pyrzyce. Ww. zadanie obejmowało:

Zadanie 1: Wykonanie oświetlenia ulicznego przy ul. Reymonta w Pyrzycach” – Wykonawcą robót była firma ELNET Marcin Pączka z siedzibą w Marianowie, wyłoniona w drodze postępowania przetargowego. Zadanie obejmowało budowę oświetlenia ulicznego – 9 punktów świetlnych przy ul. Reymonta w Pyrzycach. Całkowity koszt zadania 101 532,81 zł.

Zadanie 2: „Budowa oświetlenia w miejscowości Obromino przy drodze nr 90, 172, gmina Pyrzyce” - Wykonawcą robót była firma Zakład Usługowo-Produkcyjny IREX S.C. Skotarczak Adam, Seweryn Ireneusz z siedzibą w Szczecinie, wyłoniona w drodze postępowania przetargowego.Zadanie obejmowało budowę oświetlenia ulicznego – 7 punktów świetlnych. w miejscowości Obromino w tym: dla działki nr 90 5 punktów świetlnych i dla działki 172 – 2 punkty świetlne. Całkowity koszt zadania 93.234,00 zł. w tym fundusz sołecki Sołectwa Obromino w kwocie 15.968,97 zł.

Zadanie 3: Budowa oświetlenia w drodze nr 1764Z działka nr 64 obręb Pstrowice, droga powiatowa nr 1563Z działka nr 25 obręb Pstrowice – etap II” - Wykonawcą robót była firma ELNET Marcin Pączka z siedzibą w Marianowie, wyłoniona w drodze postępowania przetargowego. Zadanie obejmowało budowę oświetlenia ulicznego w miejscowości Pstrowice – dz. nr 25, 64, 46/1, 46/2, 47, 55, 56/1 obręb Pstrowice – 12 punktów świetlnych. Całkowity koszt zadania 150.465,90 zł, w tym fundusz sołecki Sołectwa Pstrowice w kwocie 15.922,82 zł.

Zadanie 4:Budowa oświetlenia w drodze nr 36 obręb Młyny, droga powiatowa – etap II”- Wykonawcą robót była firma Zakład Usługowo-Produkcyjny IREX S.C. Skotarczak Adam, Seweryn Ireneusz z siedzibą w Szczecinie, wyłoniona w drodze postępowania przetargowego.Zadanie obejmowało budowę oświetlenia ulicznego w miejscowości Młyny, dz. nr 36 obręb Młyny – 4 punktów świetlnych, w tym jeden słup wyposażony w wysięgnik podwójny i dwie oprawy oświetleniowe. Całkowity koszt zadania 68.265,00 zł., w tym fundusz sołecki Sołectwa Młyny w kwocie 13.892,08 zł.

Burmistrz Pyrzyc
(-) Marzena Podzińska