„Wspieraj lokalnie” 2022/2023 – aplikacja do rozliczeń PIT

dodano: 13-03-2023

Wspieraj lokalnie” 2022/2023 – aplikacja do rozliczeń PIT
Gmina Pyrzyce przystąpiła do projektu „Wspieraj Lokalnie”. Dzięki niemu mieszkańcy gminy będą mogli w łatwy sposób pomóc Organizacjom Pożytku Publicznego oraz osobom chorym i niepełnosprawnym z terenu gminy Pyrzyce przekazując 1,5% podatku dochodowego.

Pomoc jest naprawdę łatwa. Wystarczy skorzystać z bezpłatnego programu do rozliczania podatku PIT. Strona startowa aplikacji znajduje się na stronie: https://www.pitax.pl/rozlicz/urzad-miejski-w-pyrzycach/

Lokalne organizacje pożytku publicznego z siedzibą w gminie Pyrzyce:
KRS
Nazwa organizacji
0000216159

POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W PYRZYCACH

0000074604
LUDOWY KLUB SPORTOWY SPARTAKUS
Lista jest systematycznie aktualizowana na podstawie publikacji Narodowego Instytutu Wolności. Lista zawiera wyłącznie organizacje, które mają prawo do otrzymania 1,5% podatku dochodowego od osób fizycznych.
Standardowo w programie rozliczeniowym PIT na liście sugerowanych organizacji znajdują się wyłącznie OPP z siedzibą rejestrową na danym obszarze. Jeśli na obszarze gminy Pyrzyce działają organizacje lub ich oddziały, których siedziby znajdują się poza obszarem gminy Pyrzyce - zapraszam do kontaktu z Panią Anną Wyzińską, tel. 91 39 70 358 w celu ich zgłoszenia do koordynatora projektu i dodania do listy.

Burmistrz Pyrzyc
(-) Marzena Podzińska