Urząd Miejski w Pyrzycach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
logo

Turnieju Piłki Siatkowej Amatorskich Drużyn Żeńskich z okazji „Dnia Kobiet”

dodano: 17-03-2023

 

Turnieju Piłki Siatkowej Amatorskich Drużyn Żeńskich z okazji „Dnia Kobiet”

W Ośrodku Sportu i Rekreacji w Pyrzycach od ponad dwudziestu lat w (nie)typowy, ale w jakże oryginalny sposób obchodzimy święto Kobiet. W ubiegłą sobotę – 11 marca była to już dziesiąta edycja Turnieju Piłki Siatkowej Amatorskich Drużyn Żeńskich z okazji „Dnia Kobiet” z udziałem współorganizatorek – kobiet ze Stowarzyszenia Black Team Pyrzyce Siatkówka.

Za każdym razem staramy się, aby w niezwykły sposób ubarwić to święto. Do tej pory Panie były już m.in.: kobietami pracującymi, pielęgniarkami, paniami wiosnami, czy też pogromczyniami epidemii. Nigdy nie jest za późno, aby obudzić w sobie dziecko! to temat przewodni tegorocznego turnieju. Zależy nam, aby w tych dziwnych i trudnych czasach, przepełnionych pracą, stresem, strachem, pogonią za pieniędzmi, brakiem czasu na przyjemności umieć czerpać radość z małych rzeczy każdego dnia i pamiętać, że nigdy nie jest za późno na zabawę. Bo mieć hobby i bawić się można w każdym wieku, i na różne sposoby.

Do Pyrzyc przyjechały zespoły z Sulęcina „Do Garów” i Ośna Lubuskiego. Stawkę startujących uzupełniła lokalna drużyna – Black Team. Mecze rozgrywały się w systemie „każdy z każdy”, a wszystkie Panie wykazały się niesamowitym wigorem i temperamentem na boisku. Po zaciętych spotkaniach koleżanki z Sulęcina wywalczyły pierwsze miejsce. Waleczne do końca Panie z Ośna Lubuskiego zajęły drugie miejsce, natomiast do końca wytrwałe, a tym samym gościnne koleżanki z Black Team uplasowały się na trzecim miejscu.

Dzięki naszym partnerom, siatkarskie talenty i indywidualności oraz wszystkie drużyny uhonorowane zostały pucharami, statuetkami i nagrodami rzeczowymi, a każda kobieta w hali otrzymała tulipana.

Najlepszą zawodniczką turnieju została Magdalena Pulka (Sulęcin), najlepszą rozgrywającą – Małgorzata Żabińska (Pyrzyce), a miano najlepszej atakującej przypadło również zawodniczce z Pyrzyc - Joannie Powroźnik. Dodatkowo spośród wszystkich grających kobiet nagrodziliśmy: najmłodszą zawodniczkę – Weronikę Wieczorek (Ośno Lubuskie) i najstarszą uczestniczkę – Dorotę Pawlisiak (Ośno Lubuskie). Natomiast najzabawniejszą siatkarką została Sylwia Grygorcewicz (Sulęcin), a tytuł najsympatyczniejszej kobiety otrzymała Elżbieta Woronowicz (Ośno Lubuskie). W trakcie zawodów przygotowany był dla wszystkich ciepły poczęstunek, napoje oraz pyszne ciasto.

Panie przeżyły wspaniałą sportową zabawę na boisku. Pozytywne energia i miła atmosfera jaka panuje podczas rozgrywek zachęca zespoły do udziału w kolejnych edycjach turnieju.

Obsługę sędziowską prowadzili młodzi adepci z Klubu ŻAK Pyrzyce, za co serdecznie dziękujemy.

Partnerzy wydarzenia:

- Oddział Totalizatora Sportowego Sp. z o.o. w Szczecinie

- Kwiaciarnia Flora Joanna Powroźnik z siedzibą w Pyrzycach

- Piekarnia AGA S.C. P. Wydro i A. Kominek z siedzibą w Pyrzycach

- Kalmar Grupa Cargotec w Stargardzie

- P.H.U. Acan Grażyna i Grzegorz Senderek z siedzibą w Pyrzycach

- Agrolex Sp. z o.o. w Pyryzcach

- Pani Magdalena Miter

- LMKS Żak Pyrzyce - sekcja piłki siatkowej

Dyrektor OSiR w Pyrzycach
(-) Dariusz Czaczyk

 

Galeria zdjęć


Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

Rozlicz PIT w Pyrzycach
Rozliczenie PIT online w PITax.pl jest dostępne dzięki projektowi „Wspieraj lokalnie” przygotowanemu przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych oraz PITax.pl Łatwe podatki.

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia