Remont kościoła w Letninie

dodano: 04-07-2024

28 czerwca 2024 roku została podpisałam umowę z Proboszczem Parafii pw. NMP w Brzesku, ks. Pawłem Nowatorskim, na remont i konserwację elewacji zewnętrznej kościoła filialnego pw. MB Różańcowej w Letninie. Całkowity koszt zadania wyniesie 710 325,00 zł, w tym 686 000,00 zł dofinansowania z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji tego przedsięwzięcia.

Burmistrz Pyrzyc
(-) Marzena Podzińska

Rozlicz PIT w Pyrzycach
Rozliczenie PIT online w PITax.pl jest dostępne dzięki projektowi „Wspieraj lokalnie” przygotowanemu przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych oraz PITax.pl Łatwe podatki.