Święto Rodziców w Krzemlinie

dodano: 05-06-2013

4 czerwca 2013 roku, na Sali Wiejskiej w Krzemlinie uczniowie Szkoły Podstawowej z Mielęcina zaprosili swoich rodziców na uroczyste spotkanie z okazji Dnia Mamy i Taty.  Rodzice przybyli bardzo licznie, aby oglądać swoje pociechy. W świętowaniu, tego uroczystego dnia towarzyszyli nam: Burmistrz Pyrzyc Jerzy Marek Olech z rodziną oraz Sekretarz Gminy Pyrzyce Beata Kurowska.

Dla rodziców były: wiersze, wierszyki, koncert  najpiękniejszych piosenek dla rodziców oraz „sceny kabaretowe”, można by rzec “z życia wzięte”. Do występów dzieci przygotowały się pod kierunkiem swoich wychowawczyń.  Na zakończenie części artystycznej dzieci wręczyły swoim rodzicom kwiaty, laurki, pamiątkowe zdjęcia,  po czym zaprosiły ich na słodki poczęstunek. Uściskom i całusom nie było końca.
       Warto podkreślić odpowiedni dobór scenariusza uroczystości, za sprawą którego została stworzona atmosfera radości i wdzięczności. Niewielu rodziców potrafiło powstrzymać ulatujące łzy szczęścia i dumy ze swoich pociech.

Joanna Susz