FESTYN W MŁYNACH

dodano: 29-07-2013

W dniu 27 lipca 2013 r. w Młynach odbył się festyn rodzinny, który  został zorganizowany przez Sołtysa Pana Bogdana Saka i Radę Sołecką.

Festyn rozpoczął się  o godz. 16.00.  Pan Sołtys wraz z radną Rady Miejskiej Joanną Dąbrowską przywitał gości w osobach Pana Burmistrza Jerzego Marka Olecha  i innych uczestników oraz współorganizatorów  festynu OSiR i PDK.

Licznymi atrakcjami urozmaicono czas dla mieszkańców Młynów i okolic. Znalazła się bogata oferta gastronomiczna (pierogi, zapiekanki, chleb ze smalcem,  kiełbaski z grilla, kaszanka,  różnorodne  ciasta, napoje ciepłe i zimne) i loteria fantowa. Zgromadzone dzieci licznie brały udział w zabawach sportowych organizowanych przez OSiR w Pyrzycach. Dorośli także brali  udział w przeciąganiu liny i zabawach sportowych. Dochód z loterii i sprzedaży gastronomii  zostanie przeznaczony na działalność Rady Sołeckiej.

Jedną z atrakcji festynu była przejażdżka  najmłodszych na motorach.

Pan Burmistzr Jerzy Marek Olech podziękował na koniec  organizatorom  festynu za przygotowanie wspaniałej imprezy wręczając skromny upominek.

Finałem festynu była oczywiście zabawa taneczna do białego rana.