Spotkanie Wigilijne

dodano: 18-12-2013

Tradycją  stały się spotkania wigilijne burmistrza Pyrzyc Jerzego Marka Olecha z przedstawicielami różnych grup zawodowych.

Wśród zacnych gości na spotkaniu w dniu 18 grudnia 2013 r. w Sali USC Urzędu Miejskiego byli: v-ce starosta pyrzycki Robert Betyna, przewodniczący Rady Miejskiej Ryszard Grzesiak, Ks. Zbigniew Rakiej proboszcz parafii p.w. Św. Ottona, Komendant Powiatowej Policji Leszek Ciarkowski, z-ca komendanta Policji Krzysztof Dębiński, prokurator Prokuratury Rejonowej Małgorzata Łucka, dyrektor BGŻ Marek Komorowski, dyrektor WBK Tomasz Olszewski, właściciele restauracji Park  Danuta i Jacek Matyjasik,  prezes zarządu OBR Backer Ewa Bogacka, właściel Europa System  Krystyna Marszałek, córka właścicieli restauracji DALL Anna Rudyńska, dyrektor PKO BP Arkadiusz. Bitel, dyrektor Stacji Paliw DALL Artur Nowakowski, właściciel firmy budowlanej Andrzej Wrzosek, właściciel firmy transpoprtowej Grzegorz Rogalewicz, prezes stowarzyszenia UTW Zenobia Walczak, prezes związku kombatantów RP i byłych więżniów politycznych Leszek Kowalski, prezes Geotermii Stanisław Kulik, Prezes PPK Krzysztof Wancerz, dyrektorzy jednostek organizacyjnych gminy Pyrzyce.

Pan burmistrz ciepło i serdecznie przywitał wszystkich przybyłych gości, podziękował za współpracę w mijającym już roku. Wspomniał, że jest zadowolony z efektów współpracy z poszczególnymi grupami zawodowymi. Złożył oczywiście życzenia świąteczne i noworoczne wręczając gościom ręcznie robione bąbki. Odśpiewano wspólnie kolędę, krótkie słowo wypowiedział ks. Zbigniew Rakiej, życząc wszystkim wesołych świat i wszelkiej pomyślności w Nowym Roku. W przyjemnej atmosferze spędzono czas przy potrawach wigilijnych przygotowanych przez restaurację "Park".