Urząd Miejski w Pyrzycach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
logo

JARMARK BOŻONARODZENIOWY

dodano: 24-12-2013

22 grudnia 2013 r. przed pyrzyckim ratuszem zorganizowano kiermasz bożonarodzeniowy, który zawsze cieszy  się dużym zainteresowaniem. W tym roku już tradycyjnie mogliśmy kupić przepiękne stroiki zrobione przez dzieci ze świetlic środowiskowych oraz socjalnych, obrazy, obrusy i serwetki ręcznie robione, ciasto, zupę gulaszową.  Zespól parafialny Caritas sprzedawał świece oraz opłatki świąteczne.

czytaj więcej »

Imprezy w Przedszkolu Publicznym Nr 4 w Pyrzycach

dodano: 23-12-2013

MIKOŁAJ W BAJKOWEJ KRAINIE

W dniu 13 grudnia 2013 roku w Przedszkolu Publicznym Nr 4 w Pyrzycach nieoczekiwanie pojawił się Mikołaj, i to nie sam, lecz w towarzystwie bociana Irka, ptaka cierpiącego z powodu złamanego skrzydła. Mikołaj zabrał dzieci w podróż do krainy życzliwości i empatii. Piękna historia, z dużą dawką humoru, angażująca dzieci, przeplatana zabawami i śpiewem kolęd. To spotkanie wprowadziło całą społeczność przedszkolną w radosny, przedświąteczny nastrój, a Mikołaj w swoim zwyczaju dał nogę, pozostawiając po sobie wspomnienie w formie fantastycznych prezentów.

czytaj więcej »

Szkolenie w Spale

dodano: 20-12-2013

W dniach 11-13 grudnia 2013 roku w Centralnym  Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale odbyło się szkolenie nauczycieli realizujących program Siatkarskich Ośrodków Szkolnych  grupy północnej Polski. W szkoleniu tym brali udział nauczyciele Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego z Pyrzyc. Program szkolenia był bardzo obszerny a jednym z punktów były zajęcia prowadzone przez nauczycieli i trenerów z województw północnych.

czytaj więcej »

Świąteczne Klimaty

dodano: 20-12-2013

W czwartkowe przedpołudnie w Szkole Podstawowej w Żabowie zespół złożony z uczniów klas IV i V kierowany przez Joannę Dąbrowską przy akompaniamencie Elżbiety Kopeć wprowadził społeczność uczniowską, nauczycieli i pracowników szkoły w świąteczną atmosferę. Fantastyczne melodie  pastorałek, wspólne kolędowanie oraz  muzyka na żywo w wykonaniu uczniów naszej szkoły to przedsmak rodzinnych świat.

czytaj więcej »

Heniutki 62

dodano: 19-12-2013

czytaj więcej »

Spotkanie Wigilijne

dodano: 18-12-2013

Tradycją  stały się spotkania wigilijne burmistrza Pyrzyc Jerzego Marka Olecha z przedstawicielami różnych grup zawodowych.

czytaj więcej »

Posiedzenie Komitetu LGR Stowarzyszenie "SIEJA"

dodano: 18-12-2013

 Ostateczne listy rankingowe w IV naborze wniosków

Stowarzyszenie "SIEJA" w Marianowie informuję, że 12 grudnia 2013 r. (czwartek) odbyło się Posiedzenie Komitetu LGR Stowarzyszenie "SIEJA". Posiedzenie miało miejsce w siedzibie Stowarzyszenia SIEJA przy ul. Mieszka I 1 w Marianowie o godz. 9:00.
W trakcie Posiedzenia dokonano oceny odwołań od decyzji Komitetu z dnia 02.12.2013r. i 03.09.2013r. złożonych w trakcie IV naboru wniosków dla obszarów:

czytaj więcej »

Apel Straży Miejskiej w Pyrzycach

dodano: 17-12-2013

Co roku w wyniku nieprzemyślanych prezentów świątecznych, kilka tysięcy psów zostaje porzuconych lub zabitych w całej Polsce. Każdego roku wśród prezentów świątecznych znajdowane są zwierzęta, przeważnie psy i koty. Są to zazwyczaj prezenty nieprzemyślane i nieskonsultowane z domownikami.

czytaj więcej »Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia