Urząd Miejski w Pyrzycach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
logo

Gminne obchody Święta Niepodległości i uroczystego zakończenia Roku Jubileuszowego 750 – lecia Pyrzyc

dodano: 13-11-2013

Mszą świętą w intencji ojczyzny rozpoczęły się w kościele pw. WNMP w Pyrzycach uroczyste obchody Święta Niepodległości i zakończenia Roku Jubileuszowego 750 – lecia Pyrzyc. Eucharystii przewodniczył ksiądz Zbigniew Rakiej proboszcz parafii św. Ottona, który zaprosił do jej koncelebrowania kapłanów z sąsiednich parafii.

czytaj więcej »

KONKURS

dodano: 22-06-2013

      28 maja 2013 roku w sali 282 Urzędu Miejskiego w Pyrzycach komisja  w składzie:  Romuald Fijałkowski Marzena Podzińska Beata Statkiewicz Waldemar Kędziora Beta Kurowska  wyróżniła prace dzieci, które brały udział w konkursach o Pyrzycach. Spośród  nadesłanych prac wybrano 18 najlepszych.

czytaj więcej »

SYMPOZJUM NAUKOWE "DZIEDZICTWO KULTUROWE PYRZYC"

dodano: 22-06-2013

      19 czerwca 2013 roku, w sali widowiskowo – kinowej odbyło się sympozjum naukowe „Dziedzictwo kulturowe Pyrzyc” z okazji jubileuszu 750-lecia Pyrzyc. Sympozjum otworzył Burmistrz Pyrzyc Jerzy Marek Olech, witając przybyłych mieszkańców Ziemi Pyrzyckiej. Podkreślił, że sympozjum jest ważnym wydarzeniem dla jubileuszu miasta.

czytaj więcej »

Symboliczne sadzenie drzew

dodano: 06-05-2013

     26 kwietnia 2013 roku o godzinie 16.00 przy ścieżce rowerowej przy ul. Niepodległości w Pyrzycach zaproszeni goście mieli okazję uczestniczyć w uroczystym sadzeniu drzewek z okazji Jubileuszu 750 – lecia Pyrzyc.

czytaj więcej »

750-lecie nadania praw miejskich Pyrzycom

dodano: 21-01-2013

     18 stycznia (piątek) br. w sali widowiskowo-kinowej Pyrzyckiego Domu Kultury uroczyście zainaugurowano jubileusz 750-lecia Pyrzyc. W programie obchodów był rys historyczny wygłoszony przez prof. Edwarda Rymara, uhonorowanie najbardziej zasłużonych Pyrzyczan oraz wspólne świętowanie przy urodzinowym torcie.

czytaj więcej »Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

Rozlicz PIT w Pyrzycach
Rozliczenie PIT online w PITax.pl jest dostępne dzięki projektowi „Wspieraj lokalnie” przygotowanemu przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych oraz PITax.pl Łatwe podatki.

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia