Urząd Miejski w Pyrzycach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
logo

dodano: 14-02-2022

Przebieg obwodnicy miasta Pyrzyce

Z przygotowanych trzech koncepcji budowy obejścia miasta Pyrzyce w ciągu drogi wojewódzkiej nr 119 i przeprowadzonych konsultacji społecznych Inwestor - Zarząd Dróg Wojewódzkich w Koszalinie po uzyskaniu opinii Pracowni Projektowej wybrał wariant drugi koncepcji, który jest podstawą do opracowania dokumentacji projektowej (załącznik graficzny wybranego wariantu wskazany poniżej).

Dnia 27 stycznia 2022 r. ogłoszony został przetarg przez Zarząd Dróg Wojewódzkich w Koszalinie na opracowanie dokumentacji dla zadania pn. „Budowa obejścia miasta Pyrzyce w ciągu drogi wojewódzkiej nr 119”. W postępowaniu złożono 8 ofert. Obecnie na etapie weryfikacji.

orientacja 2022.02.10

2.2.1 PZT  2.2.2 PZT  2.2.3 PZT  2.2.4 PZT

Burmistrz Pyrzyc

(-) Marzena Podzińska

czytaj więcej »

Odpowiedź

dodano: 08-10-2021

Odpowiedz Pracowni projektowej na uwagi mieszkańców wniesione podczas konsultacji społecznych

plik do pobrania

czytaj więcej »

Sprawozdanie z konsultacji

dodano: 08-10-2021

SPRAWOZDANIE

z konsultacji społecznych przeprowadzonych na terenie miasta i gminy Pyrzyce w przedmiocie "Budowa obejścia miasta Pyrzyce w ciągu drogi wojewódzkiej na 119"

sprawozdanie

czytaj więcej »

KONSULTACJE SPOŁECZNE

dodano: 12-07-2021

Zachęcam mieszkańców miasta i gminy Pyrzyce do składania uwag, wniosków do przedstawionej przez Zarząd Dróg Wojewódzkich w Koszalinie koncepcji trasy obejścia miasta Pyrzyce w ciągu drogi wojewódzkiej nr 119 .

Projektowana obwodnica przebiega po zachodniej stronie miasta. Początek drogi zlokalizowany jest w DW 106 ( ul. Stargardzka) skrzyżowanie z drogą powiatowa w kierunku Brzezina. Trasa przecina ul. Głowackiego, ul. Szczecińską, ul. Równą i ul. Mickiewicza. Koniec drogi zlokalizowany jest w ciągu DW 119 w rejonie stacji paliw i zbiornika Sicina. Planowana budowa ma na celu odciążenie Pyrzyc od ruchu tranzytowego, zwiększenie bezpieczeństwa ruchu oraz podniesienie komfortu podróży.

czytaj więcej »Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

Rozlicz PIT w Pyrzycach
Rozliczenie PIT online w PITax.pl jest dostępne dzięki projektowi „Wspieraj lokalnie” przygotowanemu przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych oraz PITax.pl Łatwe podatki.

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia