Urząd Miejski w Pyrzycach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
logo

PROJEKTY REALIZOWANE ZE ŚRODKÓW BUDŻETU PAŃSTWA LUB ZE ŚRODKÓW RZĄDOWEGO FUNDUSZU INWESTYCJI LOKALNYCH

dodano: 22-12-2020

Dodano: 02.12.2020r

PRZEBUDOWA ULICY MICKIEWICZA W PYRZYCACH

 

 

Dodano: 03.12.2020r

PRZEBUDOWA DROGI GMINNEJ W MIEJSCOWOŚCI OBROMINO

Gmina Pyrzyce podpisała umowę z Wykonawcą: BUDPAK Paweł Szubert z siedzibą przy ul. Podleśnej 14 N, 73-110 Stargard, wyłonionym w drodze postępowania przetargowego na realizację zadania: Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Obromino. Zakres prac obejmuje przebudowę odcinka 245 m jezdni. Konstrukcja jezdni wykonana z kostki betonowej. Całkowity koszt robót budowlanych 282 900,00 zł w tym dofinansowanie 169 000,00 zł. Środki własne gminy 113 900,00 zł.  Zadanie współfinansowane  przez Radę Ministrów za pośrednictwem Wojewody Zachodniopomorskiego w ramach dofinansowania ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych –  fundusz przeciwdziałania COVID 19 oraz ze środków własnych Gminy Pyrzyce.
     
                                                                                                 Burmistrz Pyrzyc
                                                                                           (-)  Marzena Podzińska

 

 

Dodano: 04.12.2020r

Budowa ścieżki pieszo – rowerowej od ul. Cmentarnej do  ul. Rycerza Przybora ( po nieczynnym torowisku)   

Gmina Pyrzyce podpisała umowę z Wykonawcą: Przedsiębiorstwo Drogowe DROMAX Ryszard Kobierski, Karol Kobierski S.C., z siedzibą przy ul. Gorzowskiej 36 w Strzelcach Krajeńskich, wyłonionym w drodze postępowania przetargowego na realizację robót budowlanych ścieżki pieszo – rowerowej od ul. Cmentarnej do ul. Rycerza Przybora ( po nieczynnym torowisku) w Pyrzycach.
Zadanie współfinansowane  przez Radę Ministrów za pośrednictwem Wojewody Zachodniopomorskiego w ramach dofinansowania ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych –  fundusz przeciwdziałania COVID 19.
Całkowity koszt robót budowlanych 572 337,23 zł w tym dofinansowanie 562 758,00 zł. Środki własne gminy 9 579,23 zł. W  2017 roku została wykonana dokumentacja budowlana wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę  ścieżki pieszo-rowerowej od ul. Cmentarnej do ul. Rycerza Przybora ( po nieczynnym torowisku), co pozwoliło Gminie Pyrzyce ubiegać się o dofinansowanie.

                                                                                                     Burmistrz Pyrzyc

                                                                                                 (-)  Marzena Podzińska

 Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

Rozlicz PIT w Pyrzycach
Rozliczenie PIT online w PITax.pl jest dostępne dzięki projektowi „Wspieraj lokalnie” przygotowanemu przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych oraz PITax.pl Łatwe podatki.

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia