Urząd Miejski w Pyrzycach

 • Pic 1
 • Pic 2
 • Pic 3
 • Pic 4
 • Pic 5
 • Pic 6
 • Pic 7
 • Pic 8
 • Pic 9
logo

Posiedzenie Stowarzyszenia Sieja

dodano: 18-09-2013

     

Uprzejmie informujemy, że  w dniu 30 września 2013 r. (poniedziałek) o godz. 9.00 w siedzibie Stowarzyszenia „Sieja” w Marianowie, ul. Mieszka I 1 odbędzie się posiedzenie dotyczące rozpatrzenia odwołań od oceny Komitetu w zakresie wniosków złożonych w III naborze w ramach środka 4.1 Rozwój obszarów zależnych od rybactwa z wyłączeniem realizacji operacji polegających na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej (LGR) oraz nabywaniu umiejętności i aktywizacji lokalnych społeczności.

Odwołania dotyczą operacji polegających na:

 1. wzmocnieniu konkurencyjności i utrzymaniu atrakcyjności obszarów zależnych od rybactwa.
 2. podnoszeniu wartości produktów rybactwa, rozwoju usług na rzecz społeczności zamieszkującej obszary zależne od rybactwa.

Przewodniczący Komitetu
Jarosław Szysz

    

czytaj więcej »

Jakub Woźniak złotym medalistą Makroregionalnych Mistrzostw Polski

dodano: 18-09-2013

Lekkoatleci Ludowego Klubu Sportowego „Spartakus” Pyrzyce w drugiej części sezonu potwierdzają dobrą formę. Nasz najlepszy młodzik Jakub Woźniak w dniu 14 września 2013r. na rozgrywanych w Szczecinie na stadionie im. Wiesława Maniaka Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików wygrał bieg na 600m w doskonałym czasie nowego rekordu życiowego 1:25,00s.

czytaj więcej »

RAJD LUBUSKI

dodano: 18-09-2013

czytaj więcej »

Medalowe miejsce dziewcząt Zarządu Powiatowego LOK Pyrzyce w mistrzostwach polskich w krosie strzeleckim

dodano: 18-09-2013

Podczas Ogólnopolskich Zawodów w Dwuboju Obronnym rozegranym w dniu 7 września 2013 roku w Bydgoszczy reprezentacja dziewcząt Zarządu Powiatowego Ligi Obrony Kraju wywalczyła trzecie miejsce w krosie strzeleckim.

czytaj więcej »

INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2013/2014

dodano: 13-09-2013

2 września br. uczniowie SP Brzesko rozpoczęli kolejny rok szkolny. Tradycyjnie, pierwsze powakacyjne spotkanie ze szkołą poprzedziła uroczysta msza święta w Kościele w Brzesku. Następnie uczniowie wraz z nauczycielami udali się do sali wiejskiej, w której o godz. 10.30 rozpoczął się uroczysty apel.

czytaj więcej »

WIZYTA PRZEDSZKOLAKÓW W SZKÓŁCE LEŚNEJ

dodano: 13-09-2013

Starsi, pięcioletni  i sześcioletni wychowankowie Przedszkola Publicznego Nr 4 w Pyrzycach, w dniu 10 września 2013 roku zawitali w leśnictwie Swobnica. Celem wycieczki było przyswojenie podstawowych wiadomości o środowisku naturalnym w bezpośrednim z nim kontakcie, kształtowanie opiekuńczej postawy dzieci wobec roślin , pokazanie walorów estetycznych, harmonii panującej w przyrodzie, a wreszcie uświadomienie znaczenia jej w życiu człowieka.

czytaj więcej »Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia