Urząd Miejski w Pyrzycach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
logo

INAUGURACJA ROKU AKADEMICKIEGO UNIWERSYTETU TRZECIEGO WIEKU

dodano: 17-10-2012

     10 października br. w Pyrzyckim Domu Kultury odbyła się uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

czytaj więcej »

Gminne obchody Dnia Edukacji Narodowej

dodano: 16-10-2012

     12 października w sali widowiskowo – kinowej Pyrzyckiego Domu Kultury odbyła się uroczysta gminna akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, święta wszystkich nauczycieli, pracowników szkół, przedszkoli i placówek oświatowych.

czytaj więcej »

Uroczysta inauguracja "Roku Wiary" w Pyrzycach

dodano: 15-10-2012

     11 października w Pyrzycach rozpoczęto „Rok Wiary”. W tym dniu w kościele pw. Wniebowzięcia NMP odprawiona została uroczysta Msza Święta pod przewodnictwem metropolity szczecińsko-kamieńskiego abpa Andrzeja Dzięgi, którą poprzedzono konferencją naukową poświęconą osobie kard. Augusta Hlonda, Prymasa Polski i założyciela Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii Zagranicznej.

czytaj więcej »

Jesiennie, kolorowo, balowo...

dodano: 15-10-2012

    W środowe przedpołudnie, 26 września, odbył się w Przedszkolu Publicznym w Żabowie „Bal u Pani Jesieni”. Gospodyni – Pani Jesień – powitała swoich gości mgłą jesienną, którą dzieci mogły poznać dostępnymi sobie zmysłami. Biletem wstępu było jesienne przebranie, które przygotowali dzieciom rodzice, za co serdecznie dziękujemy.

czytaj więcej »

Dzień Edukacji Narodowej w Mielęcinie

dodano: 15-10-2012

     12 października 2012 roku w świetlicy szkolnej w Mielęcinie odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Dzieci recytowały wiersze oraz śpiewały piosenki dla swoich nauczycieli. Dziękowały za trud, jaki zostaje włożonych w ich wychowanie i nauczanie. Podczas uroczystości odbyło się ślubowanie i pasowanie uczniów klasy pierwszej na pełnoprawnych uczniów tejże szkoły.

czytaj więcej »

I Regionalny Kongres Kobiet z Obszarów Wiejskich w Pyrzycach

dodano: 11-10-2012

     6 października w sali widowiskowo – kinowej Pyrzyckiego Domu Kultury odbył się I Regionalny Kongres Kobiet z Obszarów Wiejskich, podczas  którego organizatorzy przygotowali wykłady, debaty, dyskusje oraz warsztaty (m.in. na temat zarządzania finansami, wykorzystywania swoich umiejętności i mocnych stron) oraz porady prawne.

czytaj więcej »

INFORMACJA

dodano: 11-10-2012

     Dotyczy:  pozyskania informacji przez Urząd Komunikacji Elektronicznej w zakresie dostępu do usług telefonii stacjonarnej i Internetu szerokopasmowego oraz dostępu do usługi bezpłatnego lub za opłatę niższą niż cena rynkowa Internetu, świadczonego w miejscach publicznych za pośrednictwem hotspotów.

czytaj więcej »Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia