Urząd Miejski w Pyrzycach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
logo

Ekonomia społeczna w Gminie Pyrzyce

dodano: 15-03-2012

Gmina Pyrzyce, uczestniczy w projekcie "Zintegrowany System Wsparcia Ekonomii Społecznej"realizowanym  przez Fundację Pomocy Wzajemnej BARKA z Poznania. Fundacja BARKA od wielu lat skutecznie tworzy środowisko dla ekonomii społecznej.

Jednak ważne jest zrozumienie tematu i podjęcie działań na gruncie lokalnym. Na terenie naszej Gminy powstały dwie spółdzielnie socjalne  ("Brzoza"  i "Pod kasztanami"). 

czytaj więcej »

Informacja

dodano: 15-03-2012

Masz pomysł na siebie? Na własną przyszłość? Chcesz założyć firmę i potrzebujesz na to funduszy? Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś "tak" – przyjdź na spotkanie informacyjne dotyczące projektu PO KL 6.2. "Postaw na siebie – załóż własną firmę", organizowane przez Fundację Rozwoju Nauki i Przedsiębiorczości  oraz Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich:

czytaj więcej »

Zaproszenie

dodano: 15-03-2012

Koszalińskie Centrum Wspierania Inicjatyw Społecznych wraz z Partnerem Województwem Zachodniopomorskim mają zaszczyt zaprosić Państwa na Spotkanie plenarne poświęcone współpracy sektora pozarządowego i władz lokalnych w powiecie pyrzyckim organizowane w ramach realizacji przedsięwzięcia  "Zachodniopomorskie w Sieci – współpraca organizacji wspierających szansą na rozwój regionu" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Poddziałanie 5.4.2 Rozwój Dialogu Obywatelskiego.

czytaj więcej »

Zaproszenie

dodano: 15-03-2012

ZAPROSZENIE do składania ofert na dzierżawę gruntu pod "Strefę kibica".

Gmina Pyrzyce zaprasza do składania ofert na dzierżawę gruntu pod "Strefę kibica" w związku z finałami piłkarskich mistrzostw Europy w dniach 8 czerwca – 1 lipca 2012 r.

czytaj więcej »

Zaproszenie

dodano: 15-03-2012

czytaj więcej »

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom"

dodano: 15-03-2012

W dniu 12 marca 2012 r.  o godzinie 11.00 w sali 282 Urzędu Miejskiego w Pyrzycach  odbędą się Eliminacje Gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom".

Konkurs na etapie gminnym zostanie przeprowadzony zgodnie z Regulaminem Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom",  stanowiącym załącznik do Zarządzenia Nr 517 Burmistrza Pyrzyc z dnia 29 lutego 2012 r. w sprawie  przeprowadzenia Eliminacji Gminnych Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom" i powołania Komisji Konkursowej. Komisja Konkursowa pracować będzie pod przewodnictwem Zastępcy Burmistrza Pyrzyc Marzeny Podzińskiej.

czytaj więcej »

Uroczyste obchody 67 rocznicy wyzwolenia Ziemi Pyrzyckiej odbyły się 2 marca br. pod Pomnikiem Pamięci.

dodano: 12-03-2012

W obchodach udział wzięły poczty sztandarowe oraz przedstawiciele władz samorządów gminnego, powiatowego, kombatanci, Sybiracy, inwalidzi wojenni, delegacje służb mundurowych, dyrektorzy i przedstawiciele zakładów pracy, dyrektorzy i uczniowie pyrzyckich szkół i przedszkoli oraz mieszkańcy naszego miasta.

Burmistrz Pyrzyc Jerzy Marek Olech oraz Witold Żabski przedstawiciel Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych w swoich wystąpieniach złożyli hołd ofiarom walk sprzed 67 lat oraz oddali cześć tym wszystkim, którzy walczyli o naszą ziemię.

czytaj więcej »

Spotkanie z policjantem w Przedszkolu Publicznym nr 3 w Pyrzycach

dodano: 12-03-2012

28 lutego 2012r. w Przedszkolu Publicznym nr 3 w Pyrzycach, w ramach realizacji rocznego planu pracy przedszkola dotyczącego bezpieczeństwa, odbyło się spotkanie przedszkolaków z policjantem.

Pan policjant bardzo ciekawie opowiadał dzieciom o przepisach bezpieczeństwa ruchu drogowego ale nie tylko. Mówił także o tym, jak należy się zachować w niebezpiecznych sytuacjach, np. przy spotkaniu  z groźnym psem, kiedy jest się samemu w domu, gdy zaczepia ktoś nieznajomy, itd.

czytaj więcej »Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia