Urząd Miejski w Pyrzycach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
logo

Prośba o głosy

dodano: 03-04-2012

Od soboty 17 marca 2012 roku można głosować w konkursie miesięcznika Poznaj Świat na artykuł z podróży pyrzyczanina Łukasza Czabanowskiego  pt. "Ural ponad wszystko". Głosować można codziennie  do 31 marca włącznie na stronie internetowej: www.wp3.pl/ural.

czytaj więcej »

Powitanie Wiosny

dodano: 03-04-2012

20 marca 2012 tradycyjnie pożegnaliśmy zimę i powitaliśmy wiosnę. Chociaż bardzo lubimy zimowe zabawy, to już z niecierpliwością czekaliśmy na śpiew skowronka, powrót bocianów i pierwsze wiosenne kwiaty.

Tego dnia wszystkie dzieci pożegnały Marzannę – symbol zimy, ubierając ją w wiosenną sukienkę, a kolorowym gaikiem powitały "Wiosnę, która przyjść nie chciała".  Nie zabrakło również wiosennych piosenek, okrzyków, konkursów, zagadek i zabaw.

czytaj więcej »

IX Igrzyska Sportowo - Rekreacyjne LZS Gmin Powiatu Pyrzyckiego

dodano: 03-04-2012

W dniach 17-18 marca 2012r. na obiektach sportowych Pyrzyc odbyły się  IX Igrzyska Rekreacyjno-Sportowe LZS Gmin Powiatu Pyrzyckiego.

IX edycja Igrzysk była rekordowa pod względem ilości uczestników oraz poziomu sportowych zmagań.

Wyniki

czytaj więcej »

Beneficjencie PO RYBY, jeśli masz pytania dotyczące biznes planu zapraszamy na konsultacje.

dodano: 03-04-2012

Stowarzyszenie "Sieja" z/s w Marianowie w ramach  działań informacyjnych związanych z realizacją Programu Operacyjnego Ryby 2007-2013 dla środka 4.1. Rozwój obszarów zależnych od rybactwa z wyłączeniem realizacji operacji polegających na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej (LGR) oraz nabywaniu umiejętności i aktywizacji lokalnych społeczności organizuje w ramach pomocy beneficjentom w sporządzaniu wniosków konsultacje z zakresu sporządzania biznes planu dla planowanych działań.

czytaj więcej »

Rajd Turystyczny "POWITANIE WIOSNY"

dodano: 03-04-2012

Kalendarzowa wiosna, co roku rozpoczyna się 21 marca. Pracownicy Szkoły Podstawowej w Mielęcinie wraz z dziećmi postanowili pożegnać zimę nieco wcześniej a mianowicie już 17 marca podczas Rajdu Turystycznego na Powitanie Wiosny.

Zbiórka uczestników odbyła się w Krzemlinie, gdzie każda przybyła drużyna dostała kartę startową i ruszyła w pieszą trasę do Mielęcina. Po drodze na uczestników czekały różnorodne zadania: łamigłówki, zagadki i krzyżówki.

czytaj więcej »

Spotkanie z pielęgniarką

dodano: 03-04-2012

19 marca 2012 roku  w przedszkolu "Promyczek"  najstarsze grupy przywitały miłego gościa. Była to Pani pielęgniarka, babcia naszej Niny z grupy pięciolatków.

Pani przyszła w stroju służbowym i opowiedziała o swojej pracy, pokazała różne urządzenia, z których korzysta. Podczas spotkania dzieci miały okazję dowiedzieć się więcej o trudnym zawodzie pielęgniarki, pokonać lęk przed zabiegami medycznymi, a przede wszystkim wzbogacić i utrwalić swoje wiadomości na temat sposobów dbania o zdrowie.

czytaj więcej »

Informacja

dodano: 19-03-2012

Szanowni Państwo,

w przypadku wystąpienia jakichkolwiek wątpliwości, dotyczących ogłoszenia przez Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum Wydział XII Gospodarczy upadłości Pyrzyckiego Przedsiębiorstwa Mieszkaniowego Spółka z.o.o. w Pyrzycach, uprzejmie informuję wszystkich zainteresowanych, że jestem do Państwa dyspozycji w każdy dzień pracy i udzielę  odpowiedzi na  wszelkiego rodzaju pytania.

Ponadto pracownice Urzędu Pani Dorota Grzybowska oraz Anna Wszoła, służyć będą Państwu niezbędną pomocą. Informacje można uzyskać telefonicznie  091 3970375  lub  osobiście  pokój  nr 257 ( II- piętro) oraz 091 3970382  pokój nr 276. Termin zgłaszania wierzytelności mija w dniu 02 kwietnia  2012 roku.

Burmistrz Pyrzyc
Jerzy Marek Olech

czytaj więcej »Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia