Przedszkolaki z wizytą u Burmistrza Pyrzyc

dodano: 24-03-2014

19 marca 2014 roku na zaproszenie Burmistrza Pyrzyc Marka Olecha pyrzycki ratusz odwiedziły dzieci z Przedszkola Publicznego Nr 4 "Bajkowa Kraina” w Pyrzycach. 5 i 6-latki wraz z nauczycielką Moniką Borecką i opiekunką Katarzyną Ramel burmistrz  przywitał w swoim gabinecie. Dzieci w ramach cyklu zajęć edukacyjno – wychowawczych pn. "Pyrzyce - moje miasto”  miały możliwość bliższego poznania pracy burmistrza oraz działalności Urzędu Miejskiego.

Ciekawość wśród najmłodszych gości wzbudziły liczne trofea i nagrody w gabinecie, o których gospodarz chętnie opowaidał. Podopieczni "Bajkowej Krainy” zadawali wiele pytań, poznali jak wygląda herb i flaga Pyrzyc oraz miały okazję przymierzyć insygnia władzy – łańcuch Burmistrza.

Miłą niespodzianką, jaką przygotowały dla burmistrza dzieci, były podziękowania w formie listu okolicznościowego oraz wspólna recytacja wiersza pt. "Pyrzyce – moje miasto”. Na koniec wizyty gospodarz Gminy poczęstował dzieci słodyczami i wręczył najnowsze widokówki o Pyrzycach.

M.W.