Największe Targi Pracy na Pomorzu Zachodnim - 60 wystawców, kilka tysięcy odwiedzających? kilkaset ofert pracy!

dodano: 01-04-2014

"Szukacie pracy, stażu, praktyk ? Zamierzacie zmienić dotychczasowe zajęcie ? A może chcecie po prostu porozmawiać z przedstawicielami różnych firm, by móc lepiej zaplanować ścieżkę swojej kariery i rozwoju ?" – Polska Fundacja Społeczeństwa Przedsiębiorczego zaprasza do udziału w największych Targach Pracy na Pomorzu Zachodnim, które odbędą się już 9 kwietnia w hali przy ul. Sowińskiego 1 w Szczecinie.

Impreza co roku przyciąga kilkudziesięciu wystawców z konkretnymi ofertami pracy zarówno dla studentów, absolwentów jak i osób szukających odmiany w swoim życiu zawodowym.

Podczas Targów będzie można spotkać się z nie tylko z firmami reprezentującymi różne specjalności ale także służbami mundurowymi (np. policja) zachęcającymi do wstąpienia w ich szeregi. W tegorocznej edycji Targów pojawią się firmy m.in. z branży finansowej (ING Bank Śląski, Aviva Sp. z o.o.), handlowej (NETTO, Jeronimo Martins), produkcyjnej (DGS, Cargotec), medycznej (Promedica 24), czy motoryzacyjnej (Volkswagen Poznań Sp z o.o.). Swoją reprezentację będą miały także agencje pośrednictwa pracy (Randstad, LSJ Group, Unikadr), również z Niemiec.

Osoby zainteresowane autorozwojem i podniesieniem swoich kwalifikacji będą miały możliwość zapoznania się z bogatą ofertą szkoleń oferowanych przez różne instytucje,  lub wziąć udział w ciekawych warsztatach:

•  "Poznaj swoje prawa w pracy" - Państwowa Inspekcja Pracy - Okręgowy Inspektorat Pracy w Szczecinie
•  "Sztuka autoprezentacji" - Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie
•  "Profesjonalne CV przepustką do kariery" - Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego
•  "Jak zadbać o swój wizerunek w sieci?" - LSJ Group

Wystawcy tegorocznej edycji Targów Pracy będą mieli do zaproponowania łącznie kilkaset ofert pracy, staży i praktyk zarówno dla poszukujących pierwszego doświadczenia zawodowego jak i wykwalifikowanych specjalistów.

Targi Pracy dofinansowane są ze środków Gminy Miasto Szczecin.

Honorowy patronat nad imprezą objęli Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego, Prezydent Szczecina, Dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy, Rektorzy Uniwersytetu Szczecińskiego i Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego.

Więcej o imprezie na stronie www.targipracy.szczecin.pl
oraz www.facebook.com/TargiPracySzczecin.