ŚWIĘTO PRZEDSZKOLA PUBLICZNEGO NR 4 W PYRZYCACH

dodano: 25-04-2014

W dniach od 7 do 11 kwietnia Przedszkole Publiczne nr 4 obchodziło swoje święto. W Bajkowej Krainie czekały na dzieci wesołe zabawy i liczne niespodzianki. Tradycyjnie, pierwszego dnia przychodzących do przedszkola witały krasnale z koszem łakoci. Później był czas na zabawy, tańce i twórczość plastyczną.

Kolejne dni przyniosły nowe przyjemności i wyzwania – pozytywną energięw Dniu Dobrych Emocji, pełną mobilizację i współpracę w poszukiwaniu skarbów podczas zabawy tropiącej „List od krasnoludków”, moc wrażeń estetycznych w kontakcie z językiem literackim w czasie konkursu recytatorsko – wokalnego promującego zdrowy tryb życia, niezwykłą radość w trakcie przedstawienia teatralnego pt. „Warzywa są smaczne i zdrowe” w wykonaniu pracowników przedszkola oraz satysfakcję z posiadanej wiedzy, którą prezentowały młodsze przedszkolaki podczas quizu popularyzującego literaturę dziecięcą.

Stałym elementem Święta Bajkowej Krainy jest spotkanie integracyjne 6-latków z przedszkoli gminnych. Gościliśmy dzieci z Przedszkola Publicznego w Brzezinie, starszaki z Przedszkola Publicznego w Żabowie oraz grupę najstarszych przedszkolaków z Przedszkola Publicznego nr 3 w Pyrzycach.

Monika Borecka