13 -stka jednak szczęśliwa !

dodano: 14-05-2014

74 lata temu 13 maja państwo Kazimiera i Władysław Sadłoniowie wzięli ślub. Liczba 13 w życiu Państwa Sadłoniów okazuje się być szczęśliwa od samego początku. Jest to jedna z nielicznych par w Polsce, która obchodzi tak piękny jubileusz. Państwo Sadłoniowie mieszkają w Mechowie z najmłodszym synem Andrzejem, który wraz z żoną opiekuje się rodzicami. Pan Władysław mimo sędziwego wieku 97 lat jest w dobrej kondycji psychicznej i fizycznej.

Taki jubileusz był okazją do złożenia wizyty burmistrza PyrzycJerzego Marka Olecha. Jubilaci byli dumni i szczęśliwi z wizyty pana burmistrza, który pogratulował jubilatom i życzył dużo zdrowia, wręczył grawerton z życzeniami, list gratulacyjny i wiązankę kwiatów. Spotkanie było okazją do wspomnień i refleksji, ciekawe opowieści pana Władysława były dla zebranych lekcją historii.