ZAKOŃCZENIE ROKU W PRZEDSZKOLU PUBLICZNYM NR 3 Z ODDZIAŁEM INTEGRACYJNYM W PYRZYCACH

dodano: 25-06-2014

W środę 18 czerwca nasze przedszkole uroczyście pożegnało dzieci odchodzące w tym roku do szkoły. Na zakończenie edukacji przedszkolnej, pod okiem swoich nauczycielek, nasi mali absolwenci przygotowali uroczyste akademie, na które zaprosili swoich rodziców oraz pracowników przedszkola.

Do południa swych starszych kolegów i koleżanki żegnały dzieci młodsze, a po wesołych zabawach integracyjnych z udziałem rodziców, wszyscy zasiedli do wspólnego poczęstunku.

Nasi mali absolwenci prezentowali programy artystyczne, a przepięknymi słowami wierszy i piosenek dziękowali pani Dyrektor i wszystkim pracownikom przedszkola za opiekę i naukę podczas edukacji przedszkolnej. Gościem honorowym był Burmistrz Pyrzyc Pan Jerzy Marek Olech. Osobiście gratulował dzieciom życząc im jednocześnie sukcesów w szkole oraz słonecznych, bezpiecznych wakacji.

Akademię zakończyło uroczyste wręczenie dyplomów i upominków. Nie zabrakło podziękowań, uścisków, kwiatów, pamiątkowych zdjęć.

Dziękujemy wszystkim dzieciom za ten wspaniały rok, rodzicom za zaangażowanie i każdą chwilę, kiedy mogliśmy wspólnie myśleć o naszych przedszkolakach.

Absolwentom życzymy samych sukcesów a rodzicom, by zawsze mogli być dumni ze swoich pociech!

Marta Kowalska