II Turniej piłki nożnej o puchar Mlekovity

dodano: 11-09-2014

Dnia 06-07.09.2014r. na Stadionie im. Leszka Słoninki w Pyrzycach odbyły się II zawody piłkarskie 12 drużyn z rocznika 2005 o Puchar Prezesa Spółdzielni Mleczarskiej MLEKOVITA. Pan  Krzysztof Skowroński w imieniu Prezesa MLEKOVITY pana mgr. Dariusza Sapińskiego  otworzył rozgrywki. Burmistrz Pyrzyc Jerzy Marek Olech serdecznie powitał  120 uczestników turnieju, trenerów, opiekunów drużyn oraz rodziców dzieci. W turnieju brały udział aż dwie  drużyny Sokoła.

Nastąpiła oficjalna prezentacja zespołów i wprowadzenie ich na murawę.  Jednocześnie  rozgrywane  były dwa mecze na sąsiadujących ze sobą boiskach – 2 grupy po 6 drużyn w systemie pojedynek - rewanż. W tym dniu nie zabrakło sportowych emocji związanych z rywalizacją  i zmaganiami młodych piłkarskim . Na turnieju piłkarskim zgromadzeni mieszkańcy jak i zawodnicy oraz ich opiekunowie mogli skosztować wielu smakołyków między innymi ciasta, pieczone kiełbaski za niewielką cenę. Można było nabyć gorącą grochówkę. W przerwie została również przeprowadzona lekcja chilideringu prowadzona przez instruktorów Studia Urody FANABERIA oraz pokazowy mecz najmłodszych  adeptów Akademii Piłkarskiej Sokoła Pyrzyce.  W niedziele zaprezentowane zostały motocykle , które przejechały pokazowo wokół boiska.

Serdeczne podziękowania dla organizatorów, współorganizatorów oraz sponsorów:

Akademii Piłkarskiej Sokół Pyrzyce, której Prezesem jest Mirosław Stasiak,  trenerom drużyn a  w szczególności p. Łukaszowi Michalskiemu, rodzicom dzieci za pomoc w organizacji.

Głównym partnerem i fundatorem nagród była:

Spółdzielnia Mleczarska MLEKOVITA.

Współorganizatorem był: