WIELKI SUKCES KARATEKÓW Z KLUBU "KAMIKAZE"

dodano: 09-12-2014

W dniu 6 grudnia 2014 r. w Szczecinie odbył się „Mikołajkowy Turniej w Karate” dzieci i młodzieży organizowany przez Klub Karate Szczecin cyklicznie od 1999 roku. Do rywalizacji stanął Klub „Kamikaze”, a w tym również zawodnicy z sekcji Pyrzyce. Najlepszą zawodniczką z Naszego Klubu okazała się Iga Głowacka, która zdobyła aż 4 medale. W tym złoty i srebrny indywidualnie (kata  i w kumie). Pozostałe medale zdobyła z koleżankami w drużynowych startach.

Kolejnymi medalistami byli:

I miejsce Maciej Bichta (kata indywidualne)

II miejsce Jan Tarasiuk (kata indywidualne)

III miejsce Oliwier Szram (kata indywidualne)

III miejsce Jan Figiel (kumite indywidualne)

III miejsce Filip Kościkiewicz (kumite indywidualne)

W klasyfikacji generalnej Klub Karate „Kamikaze” kolejny raz zajął pierwsze miejsce pokonując gospodarzy turnieju. Obecnie przed zawodnikami, to przygotowania do uczestnictwa w zawodach w roku 2015. Za zdobyte medale w 2014 roku na arenach Europy i Polski dziękujemy zawodnikom oraz osobom, które miały w tym swój udział, a w szczególności trenerowi Marcinowi Fidelusowi.

Gratulujemy i liczymy, iż rok 2015 będzie jeszcze lepszy dla naszych karateków.