VI TURNIEJ BRYDŻA SPORTOWEGO UNIWERSYTETU TRZECIEGO WIEKU W PYRZYCACH

dodano: 16-03-2015

Dnia 15.03.2015r. odbył się VI Ogólnopolski turniej par i drużyn w brydża sportowego, który został zorganizowany przez Uniwersytet Trzeciego Wieku w Pyrzycach. Drużyny przywitała Pani Zenobia Walczak i Zastępca Burmistrza Pan Robert Betyna. W turnieju rywalizowało 19 par z UTW ze Szczecina, Polic, Stargardu Szczecińskiego, Myśliborza, Słupska i Pyrzyc.

Klasyfikacja indywidualna jest następująca:

I miejsce- Roman Muż, Maciej Łozowski UTW Szczecin
II miejsce- Eugeniusz Kozak, Józef Kowalczyk UTW Stargard Szczeciński
III miejsce- Lucyna Szczepkowska, Zdzisław Drewniak UTW Słupsk

W klasyfikacji drużynowej turnieju:

I miejsce- Stargard Szczeciński UTM
II miejsce- Szczecin UTM
III miejsce- Słupsk UTM

Po zakończeniu turnieju Starosta Pyrzycki Pan Kazimierz Lipiński i  Zastępca Burmistrza Pan Robert Betyna wręczyli puchary i upominki dla zwycięzców turnieju  brydża sportowego.

Zarząd Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Pyrzycach serdecznie podziękował za ufundowane puchary i upominki Panu Kazimierzowi Lipińskiemu oraz Panu Dominikowi Kulpy za wsparcie finansowe.