STYPENDIA SPORTOWE PRZYZNANE

dodano: 16-04-2015

14 kwietnia 2015 roku w Urzędzie Miejskim w Pyrzycach Burmistrz Pyrzyc Marzena Podzińska dokonała uroczystego wręczenia stypendiów sportowych. Podczas spotkania obecni byli również rodzice wyróżnionych zawodników, działacze i trenerzy sportowi. Gminna Komisja Stypendialna, biorąc pod uwagę stanowisko Pyrzyckiej Rady Sportu postanowiła przyznać stypendia dla następujących zawodników: Oskar Wiśniewski, Jakub Borecki, Patrycja Dyszkiewicz, Piotr Soroka, Kamil Pajor, Piotr Kędziora, Kinga Kapica, Piotr Stawniak, Antoni Cuper, Dominika Wiśniewska, Jakub Czaja, Wojciech Piwowarczyk, Jakub Woźniak, Eliza Lenartowicz, Edyta Marszałek, Tomasz Hatłas, Damian Stefański, Paweł Stawniak, Wioletta Kusztal, Oskar Jasek, Amelia Sarnat.

Otrzymane stypendia są wyróżnieniem i podziękowaniem za osiągnięte w 2014 roku wysokie wyniki sportowe. Wszystkim zawodnikom życzymy licznych sukcesów na arenach sportowych w 2015 roku.