dodano: 09-05-2012

SZANOWNI MIESZKAŃCY ŻABOWA
Pozyskujemy i remontujemy drogi

Z dużą przyjemnością informuję Państwa, że rozpoczęliśmy realizację zadania:   „Remont dróg wewnętrznych w miejscowości Żabów”. Nie tylko mieszkańcy Żabowa będą mogli jeździć po równej drodze. Użytkownicy ruchu drogowego w miejscowościach Nowielin i Krzemlin za kilkanaście tygodni będą również korzystali z przebudowanych dróg. Wydział Inwestycji i Zagospodarowania Przestrzennego Urzędu Miejskiego w Pyrzycach obecnie prowadzi czynności przygotowawcze celem remontu nawierzchni tych dróg. Gmina Pyrzyce pozyskała z Agencji Nieruchomości Rolnych dofinansowanie na realizację tych jakże potrzebnych i od dawna oczekiwanych inwestycji. Pozyskane środki nie pozwoliłyby jednak  na całościową realizację naprawy tych dróg. Dlatego gmina musiała z własnego budżetu dołożyć jeszcze kwotę ponad 35O OOO zł. i dzięki temu będziemy mogli zrealizować to zadanie.  W trakcie trwania i realizacji naprawy dróg wystąpić mogą pewne niedogodności i utrudnienia , za które z góry przepraszam. Jestem przekonany jednak, że w momencie zakończenia prac remontowych będziecie mogli korzystać już Państwo z dobrej jakości Waszych dróg i to wynagrodzi te teraźniejsze utrudnienia.

Burmistrz Pyrzyc
(-)  Jerzy Marek Olech