Festyn Rodzinny w Przedszkolu Publicznym Nr 3 z Oddziałem Integracyjnym w Pyrzycach

dodano: 29-05-2015

23 maja, w sobotę ogród w Przedszkolu Publicznym Nr 3 z Oddziałem Integracyjnym był najbardziej kolorowym i wesołym miejscem w Pyrzycach. Wszystko za sprawą Festynu Rodzinnego, imprezy która na stałe wpisała się do kalendarza przedszkolnego. W tym roku Festyn Rodzinny został połączony z obchodami równie ważnej uroczystości, jaką jest Dzień Mamy i Taty. Do ogrodu przybyły całe rodziny. Nie zabrakło również zaproszonych gości. Przedszkole odwiedziła Burmistrz Pyrzyc Pani Marzena Podzińska, Zastępca Burmistrza Pan Robert Betyna oraz Kierownik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Pan Waldemar Kędziora.

Imprezę rozpoczęły występy dzieci ze specjalną dedykacją dla rodziców. Przedszkolaki włożyły dużo serca i miłości, by sprawić rodzicom przyjemność. Oczywiście występy zostały podsumowane gromkimi oklaskami. Wszystkich przybyłych na festyn czekała moc atrakcji. Dobrej zabawy nie zabrakło, ponieważ na festyn zaproszony został Pan Krzysztof Gajewski wraz ze swoją Agencją Artystyczą. Dzieci i rodzice mieli okazję wziąć udział w wesołych konkurencjach i zabawie przy muzyce, a wszystko pod hasłem "Baw się z nami - rajdowcami". Nie obyło się bez loterii fantowej, stylizacji fryzur oraz malowania twarzy. Goście mogli skosztować pysznych ciast. Panie kucharki zadbały by nikt nie był głodny i przygotowały takie smakołyki jak: grochówka, karkówka, grilowana kiełbaska, kawa, herbata i napoje dla najmłodszych.

Letnia pogoda, rodzinny nastrój sprawiły, że dzień ten był wyjątkowy. Rada Rodziców wraz z Dyrektorem i pracownikami naszego przeszkola serdecznie dziękują wszystkim sponsorom oraz rodzicom, kórzy wykazali ogromne zaangażowanie w przygotowanie festynu.