III Regionalne Forum Spółdzielczości Socjalnej

dodano: 02-06-2015

Serdecznie zapraszamy na III Regionalne Forum Spółdzielczości Socjalnej, podczas którego będziemy mogli wymienić się wspólnie swoimi doświadczeniami związanymi z tworzeniem i działalnością spółdzielni socjalnych w województwie zachodniopomorskim.

Forum odbędzie się 9 czerwca 2015 r. w Szczecinie, w Międzynarodowym Centrum Spotkań i Studiów im Dietricha Bonhoeffera, przy ul. Piotra Skargi 32. Organizatorami Forum są firma 4C Centrum Ekonomii Społecznej Krzysztof Musiatowicz oraz Polskie Towarzystwo Walki z Kalectwem Oddział Wojewódzki w Szczecinie. Patronat nad wydarzeniem objęła Sieć Zachodniopomorska Ośrodków Wsparcia Ekonomii Społecznej oraz 4COOPERATIVE. Sieć Przedsiębiorców Społecznych.  Na przykładzie rezultatów projektu „Niezależna Sieć Spółdzielni Socjalnych” oraz dobrych praktyk działań kooperacyjnych z całego kraju będziemy planować nowe, wspólne działania. Poruszymy tematy ważne dla osób i organizacji zainteresowanych przystąpieniem do sieci, której celem będzie wspólna sprzedaż towarów i usług jej Członków, pomoc w nawiązywaniu współpracy oraz promowanie produktów spółdzielni socjalnych. Długofalowym efektem Forum jest stworzenie przez spółdzielnie socjalne wspólnej platformy sprzedażowej, obsługiwanej przez sieć spółdzielni, zrzeszonych w nowopowstałym oddziale Ogólnopolskiego Związku Rewizyjnego Spółdzielni Socjalnych.

Program konferencji.pdf

Formularz zgłoszeniowy.pdf