"WIR" – Wiejska Inicjatywa Rozwoju i okres programowania PROW 2014-2020

dodano: 17-06-2015

Gminy członkowskie LGD Ziemia Pyrzycka – Dolice, Pyrzyce, Warnice – przystępują do Stowarzyszenia ,,WIR” – Wiejska Inicjatywa Rozwoju z siedzibą w Stargardzie Szczecińskim, które stara się o wsparcie przygotowawcze na realizację Lokalnej Strategii Rozwoju w ramach PROW 2014-2020.

W związku z tym, jeśli są Państwo zainteresowani członkostwem w LGD WIR, należy prawidłowo wypełnić i przedłożyć deklarację członkowską, która dostępna jest na stronie www.pyrzyce.um.gov.pl oraz www.lgdpyrzyce.pl. Wypełnioną deklarację należy dostarczyć do biura Stowarzyszenia LGD WIR z siedzibą w Stargardzie Szczecińskim przy ul. Rynek Staromiejski 5 bądź wysłać oryginał deklaracji pocztą na podany adres. Wszelkich informacji na ten temat udzielą Państwu pracownicy biura WIR, tel. 91 578 43 78.

Zachęcamy mieszkańców gmin Dolice, Pyrzyce i Warnice, zarówno osoby fizyczne, przedsiębiorców, rolników, organizacje pozarządowe oraz inne podmioty do przystąpienia do Stowarzyszenia ,,WIR” – Wiejska Inicjatywa Rozwoju. Stwarza to Państwu możliwość pozyskania dofinansowania w ramach działań zaplanowanych w Lokalnej Strategii Rozwoju według zasad określonych w Programie Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Ostateczny termin składania deklaracji to 26.06.2015r.

Deklaracja WIR.doc