V WOJEWÓDZKI ZJAZD DELEGATÓW ZACHODNIOPOMORSKIEGO ZRZESZENIA LUDOWYCH ZESPOŁÓW SPORTOWYCH

dodano: 18-03-2016

W dniu 12 marca 2016r. w Ińsku odbył się V Zjazd  Zachodniopomorskiego Zrzeszenia LZS. Powiatowe Zrzeszenie LZS Pyrzyce reprezentowali:
- Robert Betyna – przewodniczący
- Łukasz Stefańczyk
- Małgorzata Piotrowska
- Piotr Rybkowski
- Krystian Jasiejko
- Bolesław Kowalski
oraz goście; Jerzy Goclik i Edward Kiciński

Zjazd wybrał nowe władze na 4-letnia kadencję - nowym /starym/ przewodniczącym został Jarosław Rzepa, urzędującym wiceprzewodniczącym  - Tomasz Paciejewski, a sekretarzem - Małgorzata Piotrowska /PZ LZS Pyrzyce/. Do 31-osobowej Rady Wojewódzkiej z PZ LZS Pyrzyce zostali powołani: Robert Betyna, Piotr Rybkowski /Wójt Kozielic/ i Bolesław Kowalski.
Po bardzo pracowitym Zjeździe odbyła się Gala 70-lecia Ludowych Zespołów Sportowych, podczas której wyróżniono wybitnych sportowców reprezentujących LZS na arenach Europy i Świata.

Za znakomite wyniki sportowe w latach 2006-2016 i reprezentowanie Zachodniopomorskiego Zrzeszenia LZS na arenach krajowych i międzynarodowych został uhonorowany LKS Spartakus Pyrzyce. Puchar z rąk Prezesa Jarosława Rzepy odebrał wiceprezes B. Kowalski   i trener koordynator - E. Klimczak.

Na zdjęciu od lewej: Bolesław Kowalski, Robert Betyna, Eugeniusz Klimczak i Stanisław Kopeć.

LZS Pyrzyce