Strażacy z OSP Obromino najlepsi w Gminie Pyrzyce

dodano: 21-06-2016

W sobotę 18 czerwca br., na boisku sportowym w Żabowie, odbyły się Międzygminne Zawody Sportowo – Pożarnicze jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej. Wzięły w nich udział jednostki OSP z terenu Gminy Pyrzyce oraz OSP Lipiany. Sędzią głównym był bryg. Romuald Kędzierski.

Po dwóch konkurencjach drużynowych: sztafecie z przeszkodami oraz ćwiczeniu bojowym, najlepsi okazali się strażacy z jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Obrominie. Poniżej końcowa klasyfikacja wszystkich drużyn:

I. OSP Obromino

II. OSP Żabów

III. OSP Stróżewo

IV. OSP Pyrzyce

V. OSP Pstrowice

VI. OSP Lipiany

VII. OSP Mielęcin

VIII. OSP Ryszewko

IX. OSP Brzesko

W zawodach udział wzięły także trzy Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze z jednostki OSP
w Żabowie – dwie grupy starsze: chłopięca i dziewczęca oraz jedna grupa młodsza: chłopięca.
W rywalizacji w grupie starszej lepsze okazały się dziewczęta.

Nagrody dla zwycięzców oraz posiłek dla strażaków i widzów, zostały ufundowane przez Gminę Pyrzyce oraz sponsorów.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, a trzem najlepszym jednostkom gratulujemy
i życzymy powodzenia na etapie powiatowym zawodów sportowo – pożarniczych.