STYPENDIA BURMISTRZA PYRZYC PRZYZNANE

dodano: 15-09-2016

13 września 2016 r. w Urzędzie Miejskim w Pyrzycach, Burmistrz Pyrzyc Marzena Podzińska dokonała uroczystego wręczenia Stypendium Burmistrza Pyrzyc - za szczególnie wysokie wyniki w nauce i zachowaniu oraz za szczególne uzdolnienia w różnych dziedzinach wiedzy.

Na spotkanie zaproszeni zostali tegoroczni stypendyści, ich rodzice oraz Dyrektorzy Szkół, do których uczęszczają nagrodzeni uczniowie. Stypendyści otrzymali z rąk Pani Burmistrz decyzje o przyznaniu stypendium i jego pierwszą ratę, zaś rodzice listy gratulacyjne.

Zgodnie z zasadami przyznawania stypendiów otrzymało je 20 uczniów:

Alicja Bochan – Bochanowicz

Karolina Budynek

Mateusz Fejczuk

Hanna Rojek

Wiktor Siwek

Martyna Jacheć

Berenika Preston

Hanna Zielińska

Wiktoria Terelak

Katarzyna Kryszkiewicz

Natalia Gajocha

Jakub Wołowiec

Oliwia Ręk

Karol Gutkowski

Kinga Sędrowska

Julia Wróbel

Wiktoria Godyń

Matylda Wróblewska

Kacper Stawiarski

Marcin Kaźmierczak

Gratulujemy wszystkim uczniom i życzymy dalszych tak owocnych sukcesów w nauce. Mamy nadzieję, że otrzymane Stypendium stanie się dla Nich nie tylko szansą i wyróżnieniem, ale przede wszystkim wyzwaniem do dalszego działania.